Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zvárač - zámočník TIG antikor

KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o.

Miesto práce
Železničná 931/4, Lozorno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
2 000 - 2 900 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností, kvality a výkonu uchádzača. Základná mzda + bonusy + dochádzkový bonus + príplatky. Možnosť práce na nadčasy prípadne na objednávku (živnosť).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie podľa výkresovej dokumentácie - antikor
- brúsenie a povrchová úprava zvarov
- opracovanie ručným náradím (brúsenie, zjednocovanie povrchov)
- zváranie TIG 141
- montážne prace
- kontrola zvarov a výrobkov
- príprava materiálu
- kontrola a dbanie na kvalitu výrobkov
- samostatnosť

- zaujímavé finančne ohodnotenie
- práca v stabilnej domácej spoločnosti v dobrom prostredí

Hľadáme do výroby tím zručných zváračov a zámočníkov na opakovanú výrobu nerezových zostáv pre potravinársky priemysel podľa výkresovej dokumentácie. Ide o dlhodobú spoluprácu na stabilnom a dobre vybavenom pracovisku. Jedná sa o zostavovanie a zváranie pripravených komponentov, prevažne z plechu do ucelených zostáv s vysokým nárokom na presnosť výroby a kvalitu povrchu, ich následné čistenie a zjednocovanie podľa zadaného predpisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zámočníctvo - Strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Hľadáme kvalitných zámočníkov-zváračov, ktorí ovládajú prácu podľa dokumentácie a zadania a majú skúsenosti aj s antikorom.

Spoločnosť KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o. so sídlom v Lozorne bola založená v roku 2009 ako spoločnosť venujúca sa najmä spracovaniu plechov. Vďaka kvalitne odvedenej práci celého kolektívu a použitiu najmodernejších technológií so zreteľom na kvalitu a flexibilitu, ponúkame našim zákazníkom komplexný servis v tejto oblasti.

Počas nášho pôsobenia na trhu sme s cieľom ponúknuť komplexný servis rozšírili našu činnosť o strojársku a zámočnícku výrobu.

Momentálne ponúkame profesionálny servis v oblasti spracovania plechov, nerezovej výroby pre potravinársky priemysel, zvárania konštrukcií, konštrukčných a projekčných prác.

Prioritou spoločnosti je splniť všetky požiadavky našich zákazníkov od zadania zákazky po jej realizáciu so zameraním na rýchlosť, kvalitu, flexibilitu a ekonomiku. Tieto ciele dosahujeme vďaka neustálemu zlepšovaniu procesov, modernizáciou technológii, rozširovaniu strojového parku a zvyšovaniu kvalifikácie celého tímu.
ID: 4051646  Dátum zverejnenia: 16.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac