Programátor - Operátor lasera TRUMPF

KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o.

Miesto práce
Vendelínska 49, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 - 2 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od odbornosti, skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na programovanie a obsluhu CNC Lasera TRUMPF s automatickým nakladaním a vykladaním.

  • Práca na lasery
  • Tvorba programov a podkladov k výrobe
  • práca na VZV
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • Evidencia

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu
- ubytovanie
- mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Autodesk AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- zameranie na osobnostný a kariérny rast
- sebaistota
- spoľahlivosť
- technický talent
- ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
- pamäť
- pozornosť
- precíznosť (presnosť)
- predstavivosť
- sebaovládanie

Spoločnosť KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o. so sídlom v Lozorne bola založená v roku 2009 ako spoločnosť venujúca sa najmä spracovaniu plechov. Vďaka kvalitne odvedenej práci celého kolektívu a použitiu najmodernejších technológií so zreteľom na kvalitu a flexibilitu, ponúkame našim zákazníkom komplexný servis v tejto oblasti.

Počas nášho pôsobenia na trhu sme s cieľom ponúknuť komplexný servis rozšírili našu činnosť o strojársku a zámočnícku výrobu.

Momentálne ponúkame profesionálny servis v oblasti spracovania plechov, nerezovej výroby pre potravinársky priemysel, zvárania konštrukcií, konštrukčných a projekčných prác.

Prioritou spoločnosti je splniť všetky požiadavky našich zákazníkov od zadania zákazky po jej realizáciu so zameraním na rýchlosť, kvalitu, flexibilitu a ekonomiku. Tieto ciele dosahujeme vďaka neustálemu zlepšovaniu procesov, modernizáciou technológii, rozširovaniu strojového parku a zvyšovaniu kvalifikácie celého tímu.
ID: 3863337  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac