Obchodno - technický manažér (strojárstvo)

KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 250 - 2 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a praxe uchádzača. Mzdu tvorí základná zložka + pohyblivá zložka + výkonová zložka. Odmeny podľa plnenia firemných cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie a získavanie nových obchodných príležitostí a zákazníkov
• Starostlivosť, aktívne budovanie a rozvíjanie obchodných vzťahov
• Analýza požiadaviek nových zákazníkov a prezentácia produktov a služieb
• Udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov a budovanie nových
• Kapacitné plnenie výroby (laserové rezanie, ohýbanie, zváranie)
• Dohliadanie na kvalitu procesov
• Priama komunikácia s tuzemskými a zahraničnými zákazníkmi
• Technické poradenstvo
• Vypracovanie návrhu riešení u v spolupráci s technickým oddelením
• Vedenie obchodných rokovaní a vyjednávanie obchodných podmienok
• Vypracovanie a koordinácia procesu spracovania cenových ponúk
• Tvorba cenových ponúk
• Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, tvorba reportov, vypracovanie
analýz trhu a predaja
• Komplexné vedenie obchodných prípadov - dohliadanie na celý priebeh
zákazky
• Vypracovanie zmluvnej dokumentácie
• Služobné cesty
• Zodpovednosť za dosahovanú ziskovosť predaja
• Práca v CRM systéme - Customer Relationship Management

• Pružný pracovný čas
• Motivačné ohodnotenie
• Dynamický kolektív
• Služobný automobil, mobilný telefón, notebook
• Podpora osobného rastu a rozvoja

Životopis a motivačný list posielajte e-mailom v SJ a AJ, príp. NJ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, manažérske, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Anglický jazyk / Nemecký jazyk - PODMIENKA
Obchodné skúsenosti
Skúsenosti v oblasti strojárskej a nerezovej výroby
Reprezentatívne a profesionálne vystupovanie
Argumentácia a schopnosť vyjednávať
Komunikačné a prezentačné zručnosti
Ochota cestovať (tuzemské a zahraničné obchodné cesty)
Proaktívne a kooperatívne pristupovanie k úlohám

Spoločnosť KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o. so sídlom v Lozorne bola založená v roku 2009 ako spoločnosť venujúca sa najmä spracovaniu plechov. Vďaka kvalitne odvedenej práci celého kolektívu a použitiu najmodernejších technológií so zreteľom na kvalitu a flexibilitu, ponúkame našim zákazníkom komplexný servis v tejto oblasti.

Počas nášho pôsobenia na trhu sme s cieľom ponúknuť komplexný servis rozšírili našu činnosť o strojársku a zámočnícku výrobu.

Momentálne ponúkame profesionálny servis v oblasti spracovania plechov, nerezovej výroby pre potravinársky priemysel, zvárania konštrukcií, konštrukčných a projekčných prác.

Prioritou spoločnosti je splniť všetky požiadavky našich zákazníkov od zadania zákazky po jej realizáciu so zameraním na rýchlosť, kvalitu, flexibilitu a ekonomiku. Tieto ciele dosahujeme vďaka neustálemu zlepšovaniu procesov, modernizáciou technológii, rozširovaniu strojového parku a zvyšovaniu kvalifikácie celého tímu.
ID: 3466235  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac