Obchodná referentka / manažérka v strojárskej firme

KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
03.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900€ - 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybavovanie poštovej a mailovej komunikácie
- tvorba reportov pre vedenie spoločnosti
- mailová a telefonická komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- spracovanie objednávok a výdaj tovaru
- logistika - zabezpečovanie dopravy pre expedíciu a nákup
- expedícia - vystavovanie dodacích listov
- pokladňa a predaj - hotovostné úhrady
- fakturácia v programe MRP
- príprava podkladov pre účtovné oddelenie
- príprava podkladov pre personálne oddelenie
- reklamácie - evidencia, riešenie
- iné administratívno-organizačné činnosti
- zabezpečovanie plynulého chodu firmy, starostlivosť o administratívne priestory

Výška mzdy je závislá od schopností a množstva vykonávaných činností z náplne práce

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zasielať životopis aj v AJ, príp. NJ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- rozhľad a skúsenosť v administratíve
- nutnosť komunikácie v AJ, NJ
- organizačné schopnosti
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- flexibilita
- ochota pracovať nadčas

Spoločnosť KAROVIČ oceľová výroba, s.r.o. so sídlom v Lozorne bola založená v roku 2009 ako spoločnosť venujúca sa najmä spracovaniu plechov. Vďaka kvalitne odvedenej práci celého kolektívu a použitiu najmodernejších technológií so zreteľom na kvalitu a flexibilitu, ponúkame našim zákazníkom komplexný servis v tejto oblasti.

Počas nášho pôsobenia na trhu sme s cieľom ponúknuť komplexný servis rozšírili našu činnosť o strojársku a zámočnícku výrobu.

Momentálne ponúkame profesionálny servis v oblasti spracovania plechov, nerezovej výroby pre potravinársky priemysel, zvárania konštrukcií, konštrukčných a projekčných prác.

Prioritou spoločnosti je splniť všetky požiadavky našich zákazníkov od zadania zákazky po jej realizáciu so zameraním na rýchlosť, kvalitu, flexibilitu a ekonomiku. Tieto ciele dosahujeme vďaka neustálemu zlepšovaniu procesov, modernizáciou technológii, rozširovaniu strojového parku a zvyšovaniu kvalifikácie celého tímu.
ID: 3465743  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€ - 1200€