Hľadáme murárov, práca v Nemecku

Karol Košík

Miesto práce
Kirchdorf, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
19.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3060

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 murárov na prácu na stavbe v Nemecku 88 Kirchdorf, práca začína od 19.8.2018.
Ďalej hľadáme 8-10 murárov, šalovačov, betonárov na stavbu v Ingolstadte.
Turnusy: práca 3 týždne, 1 týždeň voľno.
Platové podmienky 17e/1 hod.
Ubytovanie zabezpečene v blízkosti stavby.
Nemecký jazyk treba aby sa aspoň jeden vedel dohovoriť.
Práca v Kirchdorfe od 20.8.2018 až do Vianoc, v prípade spokojnosti predĺženie na neurčito.
Práca v Ingolstadte od októbra 2018 do mája 2019.

Hľadáme spoľahlivých murárov v počte 2 ks od 20.8.2018 do Vianoc, poprípade na neurčito.
Ďalej hľadáme partiu 8-10 murárov pre stavbu v Ingolstadte od októbra 2018 do mája 2019.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.9.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

spoľahlivosť
precíznosť

Živnostník Karol Košík má dlhoročne skúsenosti s prácou v Nemecku v stavebnej oblasti a rozširuje svoje pôsobenie v tejto oblasti.

Adresa spoločnosti

Karol Košík
Štúrova 18
95617 Solčany

Kontakt

ID: 3467170   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3060