Finančný konzultant - špecialista pre správu existujúcich klientov

Karol Hurtečák - K.H.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1500+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste komunikatívny a chcete rozvíjať svoje schopnosti?
Máte záujem sa kariérne posúvať?
Páči sa vám, keď váš zárobok závisí priamo od vášho výkonu?
Chcete si sami organizovať svoj čas?

Ak je Vašou odpoveďou áno – hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude:
• Telefonické kontaktovanie pridelených klientov
• Možnosť sprostredkovať úvery a hypotéky, zabezpečenie dôchodku, uzatváranie poistných zmlúv životného a neživotného poistenia
• aktívna účasť na firemných vzdelávacích a rozvojových školeniach
• atraktívna podpora pri budovaní svojej kariéry

Čo ponúkame
•atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
•príspevok zamestnávateľa na firemné životné poistenie a špeciálne zľavy na vybrané poistné produkty
•zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
•príjemné pracovné prostredie
•moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
•podporu pri nábore a výbere vhodných kandidátov
•zaujímavé finančné ohodnotenie
•pracovný kolektív profesionálov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - Telefonista/Finančný konzultant
• Kontaktovanie klientov, analýza ich potrieb a príprava riešenia pre komplexné finančné zabezpečenie
• Servis poistných zmlúv klientov, podpora a pomoc pri zmenách v poistných zmluvách a pri hlásení poistných udalostí.
ID: 3376992  Dátum zverejnenia: 4.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1500+