Pracovník maloobchodu KARMEN - Prešov

KARMEN - veľkoobchod potravín s.r.o.

Miesto práce
Námestie osloboditeľov, Prešov-Solivar
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
866 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkonné práce v maloobchode s potravinami:

- dokladanie tovaru,

- práca s pokladňou,

- udržiavanie hygieny predaja, poriadku a čistoty,

- komunikácia so zákazníkom,

- preberanie tovaru.

Pracovný čas-dvojzmenný pracovný režim:

pon-pia 5:45-18:15, so 6:15-14:15, ne 7:45-12:15

- práca v stabilnej spoločnosti

- výplata vždy do 15. dňa v mesiaci

- možnosť kariérneho postupu a rastu

- po 5 rokoch odmena za vernosť

- pozornosť k životnému jubileu

- zvýhodnené nakupovanie za veľkoobchodné ceny

- zabezpečené stravovanie

- možnosť vzdelávania

Zašlite nám žiadosť a životopis na mailovú adresu [email protected], alebo doručte osobne na ktorúkoľvek predajňu v našej maloobchodnej sieti.
Zoznam predajní je dostupný na www.karmen.sk
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním a archiváciou Vašich osobných údajov, uvedených v životopise, v zmysle Zákona č. 18/2018 Zz. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

- obchodné, nie je podmienkou

​komunikácia (jednanie s ľuďmi)​

manuálna zručnosť

prax v obchode výhodou

vysoké pracovné nasadenie

Maloobchod a veľkoobchod potravín.
Slovenská spoločnosť fungujúca na trhu už vyše 30 rokov.
Prevádzkovanie veľkoobchodnej a maloobchodnej siete predajní potravín v Prešovskom a Košickom kraji (Prešov, Ľubotice, Veľký Šariš, Sabinov, Pečovská Nová Ves, Červenica pri Sabinove, Lipany, Dubovica, Kamenica, Kračúnovce, Hanušovce nad Topľou, Vranov nad Topľou, Strážske, Stropkov, Hermanovce, Kluknava, Margecany, Jaklovce, Gelnica, Prakovce, Spišská Nová Ves, Spišské Vlachy, Spišské Podhradie, Krompachy, Rudňany, Spišské Bystré, Košice, Kysak, Kostoľany nad Hornádom, Ždaňa, Seňa, Bidovce).
Spoločnosť KARMEN svojim zákazníkom ponúka široký sortiment potravín, vrátane bezlepkových výrobkov, bezlaktózových výrobkov a bio potravín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Tomaščíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4808065  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac