Pracovník obsluhy stroja - dekorácia fliaš TATRATEA

KARLOFF, s.r.o.

Miesto práce
Michalská 20, Kežmarok
Termín nástupu
1.4.2023
1 050 EUR/mesiac+ prémie. Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri výrobnej tlačiarenskej linke na dekorovanie/striekanie sklenených fliaš,
- po zaškolení možnosť postúpenia na pozíciu majstra,
- drobné údržbové práce v rámci pracoviska,
- čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta,
- práca na 3 zmeny.

- zľavy na nákup liehovín a TATRATEA reklamných predmetov,
- ovocie a nápoje na pracovisku,
- teambuildingové akcie a vianočný večierok,
- vianočné odmeny do výšky mesačného platu.

Už vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem a zašlú si k nám svoje CV a motivačný list. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Výrobný pracovník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna a technická zručnosť,
- fyzická zdatnosť - práca vhodná pre mužov,
- spoľahlivosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- skúsenosti na VZV sú vítané.

Už od roku 2002 v našej rodinnej firme KARLOFF v Kežmarku tvoríme produkty, za ktorými si hrdo stojíme. Vyrábame ich z prírodných surovín s veľkým dôrazom na výslednú kvalitu, chuť a jedinečnosť. Naša práca je pre nás vášňou, do ktorej vkladáme celé svoje srdce a sme nadšení, ak to ocenia aj naši zákazníci. Je nám cťou povedať, že z našej dielne, okrem iného, pochádza celosvetovo známy TATRATEA, ktorý si získal srdce nejedného človeka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4530921  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac