Vodič MKD silo

Karl Schmidt Slovakia s. r. o.

Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 2 700 EUR/mesiac13. plat v zmluve, prémie, preplácanie nadčasov, zvyšovanie mzdy podľa mzdového indexu vydaného štatistickým úradom, stravné podľa zákona . Práca je turnusová 3+1.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava plastoveho granulatu, alebo sypkého materiálu v silonávese.

Riadne priznana mzda podla zmluvy, garantovaný 13. plat, moznosti obnovovania kvalifikacie, nove vozidla, priplatky za kvalitnu pracu, preplacanie nadcasov, pitny rezim, kvartalne hygienicke potreby, pravidelne zvysovanie mzdy podla mzdoveho indexu SU , stravné a ine.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2020 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Flexibilita, lojalita, svedomitost, zdravy usudok

Preprava plastoveho granulatu a technických plynov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karl Schmidt Slovakia sro
Prístavná 10
82109 Bratislava

Kontakt

ID: 3910880  Dátum zverejnenia: 12.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac