Logo KARIREAL SLOVAKIA, a.s.

Servisný poradca; Prijímací technik, Disponent, Majster dielne Hyundai, škoda, vw

KARIREAL SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 13, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 400 - 2 300 EUR/mesiacMzda je zložená z fixnej a variabilnej zložky (500 € fix + variabilná zložka závislá na plnení mesačných cieľov servisných výkonov, odmeny za výsledky zákazníckej spokojnosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímací technik, kontrolór kvality:
• práca v autorizovanom servise vozidiel zn. ŠKODA, VW, HYUNDAI
• koordinácia práce dielne
• kontrola kvality vykonaných prác
• testovacie jazdy - výstupná kontrola
• samostatné preberanie vozidla na opravu a pravidelné servisné
prehliadky, mechanické opravy vozidiel
• identifikácia potrieb zákazníka a komunikácia so zákazníkom
• objednávanie a plánovanie zákaziek do servisu
• sledovanie a koordinácia priebehu opráv
• fakturácia za uskutočnené opravy
• odovzdávanie vozidiel po oprave
• kalkulácie a príprava interných a externých faktúr
• zabezpečenie zákazníckej spokojnosti
• správa špeciálnych prípravkov, kalibrácie
• zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
• vedenie a koordinácie práce učňov
• riešenie zákazníckych reklamácií

  • príspevky na obedy nad rámec zákona
  • vzdelávanie, tréningy
  • firemné oblečenie
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • zamestnanecké zľavy na náhradné diely a nákup vozidla
  • firemné raňajky
  • teambuildingy
  • športové firemné aktivity
  • Multisport karta
  • príspevky do III. dôchodkového piliera
  • koncoročné odmeny

Kontaktovaní budú iba uchádzači vyhovujúci vyššie uvedeným kritériám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, obchodné

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prijímací technik, disponent, predajca, majster dielne

Počet rokov praxe

1

• znalosti programu CARIS, prípadne DMS  výhodou
• komunikatívny a proklientsky orientovaný človek
• zodpovedný prístup k práci a dôslednosť
• organizačné schopnosti
• schopnosť rozhodovať sa v časovej tiesni
• príjemné a reprezentatívne vystupovanie s ohľadom na spokojnosť zákazníka
• záľuba v autách

KARIREAL SLOVAKIA a.s. je jeden z najväčších autorizovaných dealerov značiek ŠKODA a Hyundai na Slovensku. Zabezpečujeme predaj a kompletný servis na vozidlá a popredajné služby. Keďže máme viac ako 20 ročnú tradíciu, môžeme sa považovať za spoľahlivého a overeného zamestnávateľa. V súčasnosti má KARIREAL SLOVAKIA a.s. prevádzky v Bratislave a Pezinku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4805380  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac