Reagujte bez životopisu

Autoelektrikár / Diagnostik - ŠKODA, VW

KARIREAL SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 200 - 3 200 EUR/mesiacMzda je zložená z fixnej a variabilnej zložky, pričom fixná zložka je 500€ + príplatok za výkon a skúsenosti diagnostického technika

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v autorizovanom servise vozidiel zn. Škoda, VW, Hyundai
oprava motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi
diagnostika chýb a ich odstránenie
čítanie technických postupov a elektrických schém
práca s diagnostickými prístrojmi
elektrikárske opravy, mechanické opravy
realizácia zvolávacích akcií Škoda + VW

príspevok na stravovanie, vzdelávanie, tréningy, motivujúce finančné ohodnotenie, teambuildingy, príspevok na PHM, príspevok zamestnávateľa na sporenie v treťom pilieri, multisport karta.

Kontaktovaní budú iba uchádzači vyhovujúci vyššie uvedeným kritériám.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické,elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

diagnostik, autoelektrikár VW group

Počet rokov praxe

3

Práca s prístrojmi GDSS, VAS výhodou, orientácia v elektrických schémach, elektrotechnická vyhláška paragraf 22 výhodou.

KARIREAL SLOVAKIA a.s. je jeden z najväčších autorizovaných dealerov značiek ŠKODA a Hyundai na Slovensku. Zabezpečujeme predaj a kompletný servis na vozidlá a popredajné služby. Keďže máme viac ako 20 ročnú tradíciu, môžeme sa považovať za spoľahlivého a overeného zamestnávateľa. V súčasnosti má KARIREAL SLOVAKIA a.s. prevádzky v Bratislave a Pezinku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1225784  Dátum zverejnenia: 6.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac