Можливість для людей з України

Vodič kamiónu - preprava dreva. Mzda 1600 - 1 800 € v čistom.

Karintrans s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiacOd 1 600 do 1 800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prepravy prevažne v rámci SK , prípadne SK-CZ, SK-HU.

Ideálne je, ak ste z okolia Ružomberka, ale ani väčšia vzdialenosť nie je problém.

Základ (min 850 EUR) + diety + odmeny, spolu od 1 600 do 1 800 €.

Vodič jazdí s vlastnou súpravou od pondelka do piatku . Cez týždeň minimálne jedna noc doma, kratšie piatky, víkendy vždy voľné. Jazdíme vždy podľa AETR. Ťahače EURO6, zánovné návesy, mýta platené na faktúru, stabilná práca a mzda vždy k 10. dňu v mesiaci na účte.

Vodič jazdí s jednou súpravou
Zabezpečený servis
Poistenie liečebných nákladov v zahraničí
Navigácia vo vozidle
Práca v dobrom kolektíve
Vždy slušná a ústretová komunikácia zo zamestnancami

Informácie o výberovom konaní

Nástup čo najskôr.
Na všetky Vaše otázky o pracovnej pozícii Vám radi zodpovieme na telefónnom čísle 0905/659479 Jozef Bobuľa, konateľ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Seriózny prístup k práci a spoľahlivosť
KKV, psychotesty, zdravotná prehliadka
Flexibilita, zodpovednosť
Orientačné schopnosti
Samostatnosť

Sme dopravná spoločnosť založená v Ružomberku ako FO v roku 1992. Pôvodne sme sa orientovali na medzinárodnú prepravu SR - RUS. Od roku 2004 pribudli v našej firme klanicové návesy a návesy na prepravu drevnej štiepky. Dnes sa venujeme najmä preprave dreva klanicovými návesmi a preprave potravín chladiarenskými vozidlami do 12t. Sme rodinná firma do 10 zamestnancov so zánovným vozovým parkom . Dbáme na to, aby sa našim zamestnancom dobre pracovalo a aby zákazníci boli s našimi službami spokojní.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4314684  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac