Praktická sestra

KARDIOCENTRUM NITRA s.r.o.

Miesto práce
Špitálska 6, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
890 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na kardiologickom oddelení na základe koordinácie sestry; Vedenie dokumentácie súvisiacej s hospitalizáciou pacienta; Asistencia sestre pri práci so špeciálnou prístrojovou technikou

- úprava platu po skúšobnej dobe
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- jednorazový náborový príspevok vo výške 500,00 EUR
- platobné podmienky nad rámec zákona
- preplácanie nadčasov
- ročné benefity
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- príspevok na rekreáciu a šport
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- moderné pracovné prostredie
- spoločenské akcie (teambuilding)
- možné zľavy v partnerskej lekárni
- možnosť ďalšieho odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Vzdelanie pre danú pozíciu:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Nadstavbové štúdium
Špecializácia

Ak spĺňate uvedené požiadavky a táto ponuka vás zaujala, zašlite nám svoj životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Viac informácií ohľadom spracovania osobných údajov:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a zodpovednosť
- pracovné nasadenie a tímový duch
- záujem o odborný a osobnostný rast
- komunikačné zručnosti

Neštátna špecializovaná nemocnica KARDIOCENTRUM NITRA vytvára už viac ako 15 rokov moderné medicínske prostredie špecializovanej nemocnice so špičkovým prístrojovým vybavením v oblasti kardiológie. Naša nemocnica je zameraná na liečbu a diagnostiku kardiovaskulárnych ochorení. Sme jediným poskytovateľom akútnej zdravotnej starostlivosti intervenčnou formou pri infarktoch srdca vo svojej spádovej oblasti s 1,5 mil. obyvateľmi.
KARDIOCENTRUM NITRA poskytuje medicínske služby ako prevencia, diagnostika a liečba kardiovaskulárnych chorôb v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami, preventívnu kardiologickú prehliadku a preventívnu prehliadku pre športovcov - profesionálov, amatérov, deti aj dospelých.
Staňte sa súčasťou tímu KARDIOCENTRA NITRA a prispejte tak k zlepšovaniu a zatraktívneniu zdravotníctva na Slovensku.
Prednosťou je profesionálny tím zdravotníkov a vysokoprofesionálna práca našich zamestnancov.

Naša nemocnica získala
1. miesto v kategórii špecializovaných nemocníc v hodnotení pacientov VŠZP za rok 2022 a
2. miesto medzi špecializovanými nemocnicami v rebríčku INEKO za rok 2022

KARDIOCENTRUM NITRA je tiež výučbové stredisko pre postgraduálne štúdium lekárov v odbore kardiológia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3908694  Dátum zverejnenia: 13.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 890 EUR/mesiac