Reagujte bez životopisu

Sestra v ambulancii detskej kardiológie/20 hod týždenne

KardioBene s.r.o.

Miesto práce
Zdravotné Stredisko, Malokarpatské námestie, Lamač
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
3/2023
1 000 EUR/mesiacplat pre 20 hod/týždeň; možnosť zvýšenia po skončení skúšobnej lehoty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• meranie telesných funkcií, EKG, odbery biologického materiálu, nakladanie ekg a TK holterovských prístrojov, asistencia pri echokg vyšetrení
• správa zdravotných záznamov, evidencia pacientov, vykazovanie zdravotných výkonov
• telefonická a e-mailová komunikácia, asistencia lekárovi pri starostlivosti o pacientov

• Nadštandardné finančné ohodnotenie
• Príjemné pracovné prostredie
• Refundácia stabilizačného príspevku

Informácie o výberovom konaní

telefonicky kontaktovať po 16:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

• Príjemné vystupovanie, skúsenosti s prácou s deťmi
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Samostatnosť
• Počítačové znalosti – medicínsky software, email, internet

Novovzniknutá ambulancia detskej kardiológie, starostlivosť o deti vo veku 0 – 18 rokov
ID: 4498383  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac