Servisný technik

KARDEX s.r.o.

Místo práce
Trnavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 100 - 1 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sme spoločnosť KARDEX REMSTAR zaoberajúca sa predajom a servisom vlastných automatizovaných skladovacích a archivačných systémov. Hľadáme do nášho tímu nového kolegu na pozíciu "Servisný technik" pre Trnavský, Trenčiansky a Žilinský kraj.

Náplň práce:

  • Odstraňovanie porúch na existujúcich zariadeniach
  • Preventívna údržba a kontrola inštalovaných systémov
  • Vedenie súvisiacej dokumentácie

Požadujeme:

  • SŠ vzdelanie, najlepšie elektrotechnického smeru
  • Vyhlášku 50, min. § 6
  • Znalosť AJ, pre orientáciu v anglických manuáloch
  • Ochotu cestovať po SR
  • Samostatnosť, ale aj tímová spolupráca s kolegami na väčších projektoch
  • Manuálnu zručnosť a schopnosť plánovať si činnosti
  • Nebáť sa určiť prioritu pri riešení technických problémov
  • Základnú znalosť práce na PC, MS Office
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Vodičský preukaz na VZV je výhodou, nie podmienkou

Ponúkame:

  • Prácu v mladom kolektíve
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Služobný osobný automobil aj na súkromné účely
  • Príspevok na penzijné pripoistenie a životné poistenie
  • Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
  • Školenia v SR a v zahraničí
  • 5 týždňov dovolenky

Iné oznámenie:

  • Pracovisko: Trnavský, Trenčiansky a Žilinský kraj
  • Miesto výjazdu: bydlisko
  • Nástup: okamžite
  • Odbor: technika
  • Profesia: servisný technik
  • Pracovný úväzok: plný
  • Požadované vzdelanie: stredné odborné vzdelanie s maturitou

V prípade očakávaného záujmu nám zašlite štruktúrovaný životopis v slovenčine.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3917207  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/měsíc