Key account manager pre cieľovú skupinu BSC/RETAIL

KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Slovensko, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 750 EUR/mesiacMzda od 1 750 EUR brutto v závislosti od relevantných skúseností a schopností + variabilná zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ideálnym kandidátom je zanietený, sebamotivovaný a na detaily orientovaný tímový hráč, ktorý je oddaný úspechu našich zákazníkov. Zameriate sa na rast a rozvoj existujúcich klientov, ako aj na vytváranie nových obchodov identifikáciou, implementáciou a realizáciou nových stratégií. Kľúčovými zákazníkmi sú čistiace firmy a retailové prevádzky.

Čo bude Vašou pracovnou náplňou:
• Priamy predaj Professional industry produktov spojený s predvádzaním zákazníkom.
• Proaktívne riadenie a rozvoj predaja smerom ku kľúčovým zákazníkom v pridelených cieľových a produktových skupinách
• Získavanie, budovanie, upevňovanie a rozvíjanie spolupráce s kľúčovými zákazníkmi. Vďaka svojim znalostiam o produkte si budujete lojálny a dlhodobý vzťah.
• Tvorba obchodnej stratégie pre pridelených kľúčových zákazníkov.
• Aktívna participácia na tvorbe marketingového plánu v pridelených cieľových a produktových skupinách, spoluprácu s marketingovým oddelením (webové stránky, public relations, výstavy)
• Dôsledné plnenie uzatvorených zmlúv o dodávkach tovarov a služieb zákazníkom.
• Zodpovednosť za komplexnú agendu smerom k zákazníkovi / spolupráca s ekonomickým oddelením ( reklamácie, splatnosti, fakturácia )
• Sledovanie a hodnotenie aktuálnych potrieb kľúčových zákazníkov, identifikáciu potenciálnych zákazníkov spoločnosti a ich potrieb
• Systematické sledovanie vývoja a hodnotenie aktuálnej situácie na trhu
• Dôsledné využívanie a vedenie záznamov o zákazníkoch a o aktivitách spojených so zákazníkmi v CRM systéme spoločnosti
• Inkaso, riadenie úrovne pohľadávok a riešenie pohľadávok po lehote splatnosti
• Zabezpečenie fungovania služieb prideleným zákazníkom, ich monitorovanie, vyhodnotenie
• Produktové školenia a meetingy na lokálnej a medzinárodnej úrovni
• Ponuka servisných produktov

Čo Vám ponúkame?

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Benefitný program
Služobné vozidlo aj na súkromné účely
Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
Poistenie zamestnanca za škodu
Odmena pri pracovných a životných výročiach
Pravidelné školenia v oblasti sortimentu a iné školenia
Firemné akcie - teambuilding / family day a vianočný večierok
Zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty KARCHER

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorých profil bude najviac zodpovedať našim požiadavkám. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

KAM v priemyselnom segmente

Počet rokov praxe

5

• Rozsiahle skúsenosti s predajom, najlepšie stroje alebo iné technické produkty. Spojenie s technológiou je nevyhnutnosťou.
• Silná vytrvalosť, veľmi dobrá sebadisciplína a sebaorganizácia
• Komunikačné zručnosti na rôznych úrovniach s potrebnou empatiou prispôsobiť sa ako profesionálny partner.
• Analytické a prozákaznícke myslenie
• Rád pracuje samostatne, ale vie dobre pracovať aj v tíme.
• Komunikuje otvorene, čestne a transparentne.
• Plynulá znalosť angličtiny, aby konverzácia prebiehala hladko a presvedčivo.
• Vôľa a schopnosť neustáleho vzdelávania
• Dobré prezentačné schopnosti – predvádzanie strojov
• Znalosti Microsoft Office, CRM a iných súvisiacich systémov

Spoločnosť KÄRCHER so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku je celosvetovou špičkou a technologickým lídrom v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.
Našim cieľom je rásť a naši ľudia rastú s nami. Žijeme tým, čo robíme a čo predávame.
Ako zodpovedný a spoľahlivý rodinný podnik, patrí KÄRCHER k najatraktívnejším zamestnávateľom v našom odvetví. V súčasnosti pracuje na našom úspechu viac než 14.500 zamestnancov v 70 krajinách. Sme dynamicky sa rozvíjajúca dcérska spoločnosť, ktorá ponúka rôzne pracovné pozície v obchode, marketingu alebo na servisnom oddelení. Máme niekoľko predajných kanálov prostredníctvom, ktorých vieme byť bližšie k zákazníkom, o ktorých sa stará vyše 30 obchodných zástupcov z rôznych predajných kanálov. Spoločnosť neustále rastie, v roku 2022 sme otvorili novú predajňu KÄRCHER Center Zvolen, na jar 2023 prevádzku BORY v Bratislave a tým sme na Slovensku rozšírili sieť našich predajní na 9 a do budúcnosti sa plánujeme naďalej rozrastať so zväčšovaním m2 našich kamenných predajní.

Ak ideš sebavedome svojou cestou, stojíš si za svojím názorom a nápadmi, tak patríš k ľuďom, ktorých v našej spoločnosti potrebujeme, pretože hľadáme šikovných a kreatívnych ľudí, ktorí so zanietením podávajú každý deň špičkový výkon. Kolegov, ktorí sa nikdy neuspokoja s tým čo dosiahli, ale sa chcú neustále zlepšovať, aby mohli dosahovať nové ciele. Pritom však vždy konajú zodpovedne a efektívne, aby chránili ľudí, hodnoty, a tým i našu spoločnosť a jej rodinnú atmosféru.

Rodina Kärcher - to sme my!

CHCEŠ ZAŽIŤ WOW S NAMI?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Zubčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4438544  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac