Online marketingový špecialista

KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská, Nitra
Termín nástupu
ASAP
780 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda vo výške 1200 EUR, z toho fixná zložka 775 € + variabilná zložka +13. plat vo výške fixu. Ďalšie finančné a nefinančné benefity do výšky cca 580 € / ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš za sebou preukázateľné pracovné úspechy v oblasti internetovej komunikácie, digitálneho marketingu a online kampaní, si inovatívny a sleduješ nové trendy v online marketingu? Hľadáme novú/nového kolegyňu/kolegu do nášho tímu, ktorá /ý bude:

• samostatne vymýšľať online akcie a reklamné kampane s ohľadom na sezónnosť zameraných na zvýšenie zisku
• proaktívne riešiť kvalitu exekúcie online kampaní, ich vyhodnocovanie a kontrolu počas behu a podávať návrhy na vykonanie optimalizačných krokov
• sledovať a zodpovedať za dodržania prideleného rozpočtu a prípravu reportingu
• komunikovať s agentúrami a vyhľadávať agentúrnych partnerov (nastavovanie kampani)
• spravovať affiliate
• podieľať sa na administrácii webových stránok, nastavovaní on-line analytiky ,SEO a PPC kampaní
• robiť analýzu stránok na trhu
• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí pre e-shop
• príprava obchodných aktivít e-shopu

My ponúkame:

Možnosť realizovať sa a podieľať na návrhoch vylepšení našich nástrojov a postupov multi-channel kampaní a skúšať a testovať nové veci. V tíme budete mať technickú i marketingovú podporu skúsených kolegov, ktorí Vám budú pomáhať dosahovať výsledky, ktoré prekročia očakávania. Skúsenosti môžete zbierať i od našich úspešných medzinárodných kolegov, ktorých máme po celom svete. Tiež budete mať možnosť byť stále o krok vpred a školiť sa na nové produkty, ktoré ponúka web.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • cafeteria KÄRCHER benefitný systém
  • priestor na sebavzdelávanie e-knihy, odborné školenia, účasť na workshopoch, internetové vzdelávanie
  • zľavy na produkty a služby spoločnosti KÄRCHER a možnosť vyskúšať si novinky doma
  • firemné teambuildingové aktivity a účasť na eventoch
  • program " nájdi si svojho kolegu "
  • flexibilný pracovný čas a možnosť homeoffice
  • zázemie a podpora v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť využívať Multisport kartu

Oslovení budú iba vybraní uchádzači spĺňajúci podmienky. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Copywriting - Pokročilý
Online Marketing - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

online marketingový špecialista

Počet rokov praxe

2

• kreativita, samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu a tímový práca
• záujem o najnovšie trendy a dianie v marketingu
• prax minimálne tri roky na online pracovnej pozícii
• skúsenosť s administráciou webových stránok, on-line analytickou a SEO a PPC kampaňami
• schopnosť prebrať iniciatívu a zodpovednosť za dosiahnutie výsledku
• výborná znalosť slovenského jazyka slovom i písmom
• komunikatívna znalosť anglického jazyka

Spoločnosť KÄRCHER so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku je celosvetovou špičkou a technologickým lídrom v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.
Našim cieľom je rásť a naši ľudia rastú s nami. Žijeme tým, čo robíme a čo predávame.
Ako zodpovedný a spoľahlivý rodinný podnik, patrí KÄRCHER k najatraktívnejším zamestnávateľom v našom odvetví. V súčasnosti pracuje na našom úspechu viac než 14.500 zamestnancov v 70 krajinách. Sme dynamicky sa rozvíjajúca dcérska spoločnosť, ktorá ponúka rôzne pracovné pozície v obchode, marketingu alebo na servisnom oddelení. Máme niekoľko predajných kanálov prostredníctvom, ktorých vieme byť bližšie k zákazníkom, o ktorých sa stará vyše 30 obchodných zástupcov z rôznych predajných kanálov. Spoločnosť neustále rastie, v roku 2022 sme otvorili novú predajňu KÄRCHER Center Zvolen, na jar 2023 prevádzku BORY v Bratislave a tým sme na Slovensku rozšírili sieť našich predajní na 9 a do budúcnosti sa plánujeme naďalej rozrastať so zväčšovaním m2 našich kamenných predajní.

Ak ideš sebavedome svojou cestou, stojíš si za svojím názorom a nápadmi, tak patríš k ľuďom, ktorých v našej spoločnosti potrebujeme, pretože hľadáme šikovných a kreatívnych ľudí, ktorí so zanietením podávajú každý deň špičkový výkon. Kolegov, ktorí sa nikdy neuspokoja s tým čo dosiahli, ale sa chcú neustále zlepšovať, aby mohli dosahovať nové ciele. Pritom však vždy konajú zodpovedne a efektívne, aby chránili ľudí, hodnoty, a tým i našu spoločnosť a jej rodinnú atmosféru.

Rodina Kärcher - to sme my!

CHCEŠ ZAŽIŤ WOW S NAMI?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Zubčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3982997  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac