Manažér pre cieľovú skupinu Municipal / komunálna technika/

KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
1 023 EUR / Brutto + variabilná zložka až do výšky 46%, finančné a nefinančné benefity až do výšky 520 EUR / mzdové podmienky su nastavované na základe skúseností kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste ŠIKOVNÝ a AMBICIÓZNY obchodník?
Motivujú Vás VÝSLEDKY?
Chcete predávať KVALITNÝ produkt?
Hľadáte novú STABILNÚ PRÁCU v SUPER KOLEKTÍVE s príjemnou a priateľskou atmosférou?
Ak áno, staňte sa súčasťou nášho nového tímu!!!

Čaká na Vás:

  • Priamy predaj komunálnej techniky spojený s predvádzaním produktov zákazníkom
najmä z komunálnej sféry, logistické parky, dopravné spoločnosti, areály veľkých firiem
  • Plnenie plánu predaja v pridelenej cieľovej skupine
  • Získavanie, budovanie, upevňovanie a rozvíjanie spolupráce so zákazníkmi v komunálnej oblasti
  • Vypracovanie návrhu obchodnej stratégie spoločnosti a marketingových plánov pre cieľovú skupinu zákazníkov a tovarov a ich splnenie
  • Dôsledné plnenie uzatvorených zmlúv o dodávkach tovarov a služieb zákazníkom
  • Vybavovanie reklamácií na dodané produkty a služby smerom k zákazníkom
  • Sledovanie a hodnotenie potrieb súčasných zákazníkov, identifikáciu potenciálnych zákazníkov spoločnosti a ich potrieb
  • Systematické sledovanie vývoja a hodnotenie aktuálnej situácie na trhu
  • Dôsledné využívanie a vedenie záznamov o zákazníkoch a o aktivitách spojených so zákazníkmi v CRM systéme spoločnosti
  • Zabezpečenie fungovania služieb poskytovaných cieľovým zákazníkom, ich monitorovanie, vyhodnotenie a prezentáciu výsledkov zákazníkom
  • Spoluprácu s marketingovým oddelením na vytváraní celoročného plánu akcií pre cieľových zákazníkov
  • Produktové školenia a meetingy na medzinárodnej úrovni

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Benefitný program
Služobné vozidlo aj na súkromné účely
Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
Poistenie zamestnanca za škodu
Odmena pri pracovných a životných výročiach
13. plat
Pravidelné školenia v oblasti sortimentu a iné školenia
Firemné akcie - teambuilding/family day a vianočný večierok
Zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty KARCHER

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

3

Dobré komunikačné schopnosti
Veľmi dobrá sebadisciplína a sebaorganizácia
Flexibilita – pracovný čas
Pracovné cesty s 1-2 prenocovaniami/ týždeň
Vôľa a schopnosť neustáleho vzdelávania
Dobré prezentačné schopnosti – predvádzanie strojov

Spoločnosť KÄRCHER so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku je celosvetovou špičkou a technologickým lídrom v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.
Našim cieľom je rásť a naši ľudia rastú s nami. Žijeme tým, čo robíme a čo predávame.
Ako zodpovedný a spoľahlivý rodinný podnik, patrí KÄRCHER k najatraktívnejším zamestnávateľom v našom odvetví. V súčasnosti pracuje na našom úspechu viac než 14.500 zamestnancov v 70 krajinách. Sme dynamicky sa rozvíjajúca dcérska spoločnosť, ktorá ponúka rôzne pracovné pozície v obchode, marketingu alebo na servisnom oddelení. Máme niekoľko predajných kanálov prostredníctvom, ktorých vieme byť bližšie k zákazníkom, o ktorých sa stará vyše 30 obchodných zástupcov z rôznych predajných kanálov. Spoločnosť neustále rastie, v roku 2022 sme otvorili novú predajňu KÄRCHER Center Zvolen, na jar 2023 prevádzku BORY v Bratislave a tým sme na Slovensku rozšírili sieť našich predajní na 9 a do budúcnosti sa plánujeme naďalej rozrastať so zväčšovaním m2 našich kamenných predajní.

Ak ideš sebavedome svojou cestou, stojíš si za svojím názorom a nápadmi, tak patríš k ľuďom, ktorých v našej spoločnosti potrebujeme, pretože hľadáme šikovných a kreatívnych ľudí, ktorí so zanietením podávajú každý deň špičkový výkon. Kolegov, ktorí sa nikdy neuspokoja s tým čo dosiahli, ale sa chcú neustále zlepšovať, aby mohli dosahovať nové ciele. Pritom však vždy konajú zodpovedne a efektívne, aby chránili ľudí, hodnoty, a tým i našu spoločnosť a jej rodinnú atmosféru.

Rodina Kärcher - to sme my!

CHCEŠ ZAŽIŤ WOW S NAMI?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Zubčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3736110  Dátum zverejnenia: 9.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 023 EUR / Brutto + variabilná zložka až do výšky 46%, finančné a nefinančné benefity až do výšky 520 EUR / mzdové podmienky su nastavované na základe skúseností kandidáta/