Obchodno-technický zástupca pre BA kraj zameraný na strategický priamy predaj

KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 023 EUR / Brutto + variabilná zložka až do výšky 46%, finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste ŠIKOVNÝ a AMBICIÓZNY obchodník?
Motivujú Vás VÝSLEDKY?
Chcete predávať KVALITNÝ produkt?
Hľadáte novú STABILNÚ PRÁCU v SUPER KOLEKTÍVE s príjemnou a priateľskou atmosférou?
Ak áno, staňte sa súčasťou nášho nového tímu!!!

Čaká na Vás:

Predaj profesionálnych produktov KARCHER /strategický investičný priamy predaj/
Komunikácia so zákazníkmi
Vytváranie a zasielanie cenových ponúk
Vyhľadávanie nových obchodných partnerov vo zverenom regióne
Predvádzanie strojov / k dispozícii vozidlo OPEL MOVANO/

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Benefitný program
Služobné vozidlo aj na súkromné účely
Odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
Poistenie zamestnanca za škodu
Odmena pri pracovných a životných výročiach
13. plat
Pravidelné školenia v oblasti sortimentu a iné školenia
Firemné akcie - teambuilding/family day a vianočný večierok
Zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty KARCHER

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchodný zástupca
3

Dobré komunikačné schopnosti
Veľmi dobrá sebadisciplína a sebaorganizácia
Flexibilita – pracovný čas
Pracovné cesty s 1-2 prenocovaniami/ týždeň
Vôľa a schopnosť neustáleho vzdelávania
Dobré prezentačné schopnosti – predvádzanie strojov

Spoločnosť KÄRCHER so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku je celosvetovou špičkou a technologickým lídrom v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.
Našim cieľom je rásť a naši ľudia rastú s nami. Žijeme tým, čo robíme a čo predávame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bratislavská 31
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Zubčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3619926   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 023 EUR / Brutto + variabilná zložka až do výšky 46%, finančné a nefinančné benefity