Asistent/-ka generálneho riaditeľa

KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 31, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie chodu a organizácia kancelárie generálneho riaditeľa - administratívna agenda generálneho riaditeľa, vybavovanie telefonátov, privítanie návštev
- organizácia zahraničných mítingov a vedenie pracovného kalendára
- tvorba/evidencia kondičných listov a obchodných zmlúv obchodných partnerov, správa centrálnych distribučných zoznamov
- nastavenie/spracovanie denných a mesačných správ a štatistík.
- príprava, realizácia a organizácia školení pre obchodných partnerov
- starostlivosť o sekretariát spoločnosti
- práca s internými systémami spoločnosti (sharepoint, dropbox, citrix, FIS, jotform, analyzer)
- zabezpečenie komunikácie a reportingu na úrovni vedení s nemeckou centrálou
- úlohy podľa zadania nadriadeného

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálne rásť
- firemné akcie
- 13. plat
- zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty KÄRCHER

Vybraní uchádzači prejdú vstupným testom z počítačových a jazykových znalostí.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 79 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť a kreativita
- analytické a logické myslenie
- schopnosť porozumieť biznisu a biznis procesom v oblasti obchodu a logistiky
- presnosť pri spracovaní údajov

Spoločnosť KÄRCHER so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku je celosvetovou špičkou a technologickým lídrom v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.
Našim cieľom je rásť a naši ľudia rastú s nami. Žijeme tým, čo robíme a čo predávame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bratislavská 31
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marcela Matiašková
Tel.: 0910817173
E-mail: poslať životopis
ID: 3261225   Dátum zverejnenia: 5.12.2017