Marketingový asistent / Grafik

KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 31, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s grafikou? Ak áno, hľadáme práve Teba!

Hľadáme nielen grafika / -čku so serióznym záujmom o kvalitne odvedenú prácu, ale tiež nadšenca pre obchod a techniku. Výraznú osobnosť, ktorá má chuť prijať výzvu, podieľať sa na expanzii spoločnosti a zviditeľnení značky.
Ukáž, že budeš pre náš tím prínosom!!

Tvojou pracovnou náplňou bude najmä:

• návrh a príprava (aktualizácia i produkcia) propagačných materiálov na reklamné kampane (brožúry, letáky, plagáty, TV spoty, bannery atď.) samostatne i v spolupráci s externými agentúrami
• spolupodieľanie sa na príprave a organizovaní eventov, výstav, predvádzaní
• dohľad nad kvalitou, cenou a dodržiavaním termínov dodávaných produktov a služieb
• zodpovednosť za dodržiavanie brandingu a vizuálnej identity
• vykonávanie ďalších marketingových aktivít podľa nariadenia manažmentu

Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
Možnosť profesionálne rásť
13. plat
Firemné akcie - teambuilding a vianočný večierok
Zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty Karcher

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú iba vybraní uchádzači spĺňajúci podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe InDesign - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

marketing, grafika
2

• záujem o techniku a technické produkty
• reprezentatívne vystupovanie a výborne komunikačné schopnosti
• samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme
• proaktívny prístup k riešeniu úloh, nadšenie z práce a chuť meniť veci k lepšiemu
• kreativita, precíznosť zodpovednosť a dôslednosť
• Adobe InDesigne - podmienkou
• Adobe balík - výhodou

Spoločnosť KÄRCHER so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku je celosvetovou špičkou a technologickým lídrom v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.
Našim cieľom je rásť a naši ľudia rastú s nami. Žijeme tým, čo robíme a čo predávame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bratislavská 31
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Zubčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3202825   Dátum zverejnenia: 18.10.2017