Produktový manažér senior

KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská, Nitra
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava a kontrola obchodného a marketingového plánu.
• Systematické monitorovanie a analyzovanie potrieb zákazníkov, konkurenčných aktivít a poskytnutie pravidelných prehľadov o výsledkoch.
• Pripravovanie konceptu produktu, riadenie zvereného portfólia produktov (obsah, cena, distribúcia cieľová skupina, obsah) a analýza životného cyklu produktov s tým spojená i implementácia zmien.
• Úzka spolupráca s oddeleniami predaja a smerovanie predajných kanálov.
• Vedenie príslušnej technickej a obchodnej dokumentácie a príprava dokumentácie pre vedenie spoločnosti.
• Podporovanie predaja produktov s ohľadom na technickú a procesnú stránku a vzťahy s dodávateľom.
• Tvorba marketingovej stratégie (krátkodobá, strednodobá aj dlhodobá) spoločnosti v súlade so strategickými a obchodnými cieľmi spoločnosti.
• Koordinácia všetkých marketingových aktivít v rámci firmy, udržiavanie efektívnej a transparentnej komunikácie.
• Príprava a realizácia marketingovej stratégie pre zverené portfólio produktov.
• Plnenie plánu predaja obchodným úsekom za zverené portfólio produktov a spolupodieľanie sa na plnení plánu predaja.
• Zabezpečenie produktovej dokumentácie (legislatívou požadované, technické aj marketingové materiály).
• Príprava, realizácia a organizácia produktových školení (za zverené portfólio produktov).
• Organizovanie a riadenie produktového a marketingového tímu, zabezpečenie odborného rastu a vzdelávania tímu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 350 eur ( základná zložka mzdy podľa skúseností kandidáta) + pohyblivá zložka mzdy od 600 eur mesačne) + ročný bonus (v závislosti od firemných výsledkov)

Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
Flexibilná pracovná doba možnosť home office
Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
Firemné vozidlo
Balík benefitov + benefity podľa dosahovaných výsledkov + 13. plat
Zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty KÄRCHER
Prístup k moderným technológiám a novinkám na trhu
Firemné akcie - napr. teambuilding a vianočný večierok
Priateľskí kolegovia a pracovné prostredie

Prosíme uchádzačov, aby nás kontaktovali e-mailom. Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám na danú pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Produktový špecialista
5

- VŠ vzdelanie /ekonomické alebo technické/
- prax na podobnej pozícii 5 rokov
- schopnosť porozumieť biznisu a biznis procesom v oblasti obchodu
- skúsenosť s riadením projektov v rámci prípravy a uvádzania produktov
- komunikatívnosť, kreativita, flexibilita, zodpovednosť a príjemné vystupovanie
- dobrá organizácia práce
- vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť KÄRCHER so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku je celosvetovou špičkou a technologickým lídrom v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.
Našim cieľom je rásť a naši ľudia rastú s nami. Žijeme tým, čo robíme a čo predávame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bratislavská 31
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3124901   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 350 eur ( základná zložka mzdy podľa skúseností kandidáta) + pohyblivá zložka mzdy od 600 eur mesačne) + ročný bonus (v závislosti od firemných výsledkov)