Referent zákazníckej linky

KÄRCHER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 31, Nitra
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
487 Eur fix + variabilná zložka až do výšky 56% + 13. plat vo výške fixu + finančné a nefinančné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem a vybavovanie podnetov od zákazníkov
poradenstvo zákazníkom
pravidelná telefonická komunikácia so zverenými zákazníkmi
vypracovanie správ a reportov
prijímanie a vybavovanie zákazníckych objednávok
práca s CRM systémom
administratívna podpora pre oddelenie predaja

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Benefitný program
Dochádzkový bonus
13. plat
Pravidelné školenia v oblasti sortimentu a iné školenia
Firemné akcie - teambuilding/family day a vianočný večierok
Zvýhodnený zamestnanecký nákup na produkty KARCHER

Oslovení budú iba vybratí uchádzači spĺňajúci podmienky. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchod/callcentrum/telemarketing
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a chuť pracovať s ľuďmi
- kreativita a flexibilita
- pro-klientské, empatické vystupovanie a schopnosť navodiť dobrú atmosféru
- tímové myslenie a schopnosť spolupracovať v tíme
- ochota učiť sa za účelom zlepšovania sa vo svojej profesii a v obore
- prax výhodou
- znalosť SAP je výhodou
- znalosť cudzích jazykov výhodou

Spoločnosť KÄRCHER so sídlom a vývojovou základňou v Nemecku je celosvetovou špičkou a technologickým lídrom v oblasti čistiacich systémov a produktov pre hygienu a čistenie určených pre priemysel, obchod, zdravotníctvo, verejnú správu, živnostníkov a domácnosti.
Našim cieľom je rásť a naši ľudia rastú s nami. Žijeme tým, čo robíme a čo predávame.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bratislavská 31
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marcela Matiašková
Tel.: +421910817173
E-mail: poslať životopis
ID: 3045803   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   487 Eur fix + variabilná zložka až do výšky 56% + 13. plat vo výške fixu + finančné a nefinančné benefity.