Marketingový pracovník - podpora oddelenia marketingu

KaratNet Slovakia

Miesto práce
Komárovská, Podunajské Biskupice
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacOdmeny 2x za rok, uvedená mzda je minimálna a orientačná ,v nástupnej mzde zohľadňujeme relevantné pracovné skúsenosti a odpracované roky. Kvalitný výkon vieme oceniť !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nášmu tímu v oblasti marketingu!

Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý/á sa stane dôležitou súčasťou nášho oddelenia marketingu. Ak máš administratívne zručnosti, si kreatívny/á a máš skvelé komunikačné schopnosti, potom hľadáme práve teba.

Tvoje úlohy zahŕňajú:
-Administratívnu podporu pre oddelenie marketingu.
-Nastavovanie online prieskumov kampaní a dotazníkov podľa zadania nadriadeného.
-Telefonickú a emailovú podporu respondentom prieskumov trhu, vrátane zodpovedania otázok a riešenia ich požiadaviek.
-Vytváranie grafov, tabuliek a štatistických správ v slovenskom jazyku v nástrojoch ako Excel, Word a PowerPoint. V práci používame aj ďalšie iné, inovatívne webové aplikácie.
Aktívna spolupráca na ďalších marketingových službách, vrátane direct mailingu, emailingu a aktualizácie databázy.
Dôležité info: Táto pozícia nie je manažérska. Je to skôr exekutívna pozícia, budeš väčšinou pracovať na úlohách, ktoré sú dané a podľa zadania Tvojho nadriadeného.

Staneš sa súčasťou kolektívu, kde všetci ťaháme za jeden povraz. Zažiješ teambuildingové aktivity , firemné oslavy a iné spoločenské aktivity (pozri si náš facebook). Budeš súčasťou férového pracovného prostredia, kde máš možnosť rásť, prinášať návrhy na zlepšenie. Máš možnosť benefitovať z nastaveného bonusového systému.

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti a vopred ďakujeme všetkým záujemcom. V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu obratom Ťa budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
*Výborné komunikačné schopnosti, vrátane telefonického a emailového kontaktu s klientmi.
*Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť meniacim sa potrebám a náročným termínom.
*Skúsenosti s prácou v oblasti marketingu sú výhodou ale nie podmienkou.
*Znalosť nástrojov MS Office (Excel, Word, PowerPoint) - požadujeme hlavne excel, ten budeš používať každý deň.
*vodičský preukaz B a skúsenosti so šoférovaním, ak bude treba budeš vybavovať aj veci v rámci Bratislavy.

Ak si hľadáš príležitosť rásť a naučiť sa niečo nové v oblasti marketingu, tešíme sa na tvoju prihlášku. Ponúkame ti príležitosť zapojiť sa do nášho tímu a rozvíjať svoje schopnosti v oblasti marketingu.

Ak tento popis práce znie ako niečo, čo by ťa zaujímalo, pošli nám svoj životopis a motivačný list a spoj sa s nami, aby sme ťa mohli bližšie spoznať.

Spoločnosť Karatnet Slovakia poskytuje svojím klientom kvalitný servis už viac ako 15 rokov .
Pred viac ako 8 rokmi sme expandovali do Českej republiky. Náš team profesionálnych konzultantov a programátorov tvorí riešenia pre najväčšie farmaceutické spoločnosti na svete. Sme lídrom v oblastí inovatívnych riešení pre štátom definované komory na Slovensku na webových a mobilných platformách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Micanková
E-mail: poslať životopis
ID: 4697436  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac