Biznis analytik / dátový špecialista

KaratNet Slovakia

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou podľa skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza a spracovanie dát, príprava plánov a reportov pre klienta podľa firemných metodík
- podpora CRM a objednávkového systému
- technická a dátová podpora klientov, partnerov a interného tímu
- analýza nových požiadaviek klienta, spracovanie a návrh riešenia
- školenia pre klientov
- tvorba a udržiavanie dokumentácie
- podpora obchodných aktivít - spolupráca na tvorbe cenových ponúk a zmlúv

- stabilná pracovná pozícia v prostredí expandujúcej spoločnosti
- motivujúci bonusový systém
- flexibilná a samostatná organizácia svojej práce
- práca v mladom tíme s perspektívou rastu

Informácie o výberovom konaní

Súčasťou pohovoru bude preskúšanie požadovaných znalostí:
- pokročilé funkcie MS Excel
- programovanie vo Visual Basic for Applications (základy)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

Visual Basic - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme nového tímového hráča, ktorý chce ukázať svoje zručnosti a šikovnosť v menšom kolektíve.
Radi by sme medzi nami uvítali pozitívne naladenú osobnosť, ktorá má okrem štandardne požadovaných vlastností ako je samostatnosť, serióznosť a zodpovednosť aj príjemné vystupovanie a dobré komunikačné zručnosti.

Spoločnosť Karatnet Slovakia poskytuje svojím klientom kvalitný servis už od roku 2008 . Vyvíjame aplikácie a poskytujeme služby používané najmä vo farmaceutickom priemysle a zdravotníctve na Slovensku a v Českej republike. Máme dlhoročné skúsenosti s prácou s dátami, vývojom aplikácií, softvéru, a marketingových služieb.
Sme spoločnosť s viac ako 30 zamestnancami a pobočkami v Bratislave, Žiline a Prahe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Komárovská 62
821 06 Bratislava
ID: 3258368   Dátum zverejnenia: 1.12.2017