Administratívny pracovník /asistentka

KaratNet Slovakia

Miesto práce
Komárovska 62, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovitú kolegyňu do našej spoločnosti , náplň práce:
- administratívna podpora , príprava podkladov pre manažérov spoločnosti
- tvorba, písanie dokumentov vo worde a excely - spracovanie štatistických dát do grafov, tabuliek
- príprava a kompletizácia účtovných podkladov a komunikácia s externou účtovníckou firmou

- podrobnosti na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme proaktívneho človeka,ktorý zvláda:
- prácu s MS Office na užívateľskej úrovni
- pracovať v MS Excel na pokročilej úrovni
- je zodpovedný, spoľahlivý a má korektný prístup k práci
- je komunikatívny a má príjemné vystupovanie
- pozitívne naladená osobnosť
- prozákaznícky orientovaný človek, ktorý má rád ľudí
- zvláda stresové situácie
- aktívny vodič

Spoločnosť Karatnet Slovakia poskytuje svojím klientom kvalitný servis už viac ako 15 rokov .
Pred viac ako 8 rokmi sme expandovali do Českej republiky. Náš team profesionálnych konzultantov a programátorov tvorí riešenia pre najväčšie farmaceutické spoločnosti na svete. Sme lídrom v oblastí inovatívnych riešení pre štátom definované komory na Slovensku na webových a mobilných platformách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2106833  Dátum zverejnenia: 10.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, na osobnom pohovore