Asistent/ka predaja KARA Bratislava

KARA Trutnov, a.s.

Miesto práce
Pribinova 8, Bratislava
Termín nástupu
ihned
600 EUR/mesiacokrem základnej mzdy sú tiež provízie z predaja a osobné ohodnotenie 12O€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne v Bratislave hľadáme nových kolegov v shopping centre Kara Eurovea! Ponúkame prácu na plný úväzok

čo Vás čaká:
- predaj koženej módy a doplnkov
- zaujímavá a rozmanitá práca
- každodenný kontakt a komunikácia so zákazníkom

požadujeme:
- reprezentatívny vzhľad a príjemné vystupovanie
- orientáciu na trhu a záujem o módu
- cit pre značku
- ochotu učiť sa a riešiť stresové situácie
- časovú flexibilitu
- nástup ihneď!

- práce v príjemnom prostredí
- školenie v oblasti techník predaja a stylingu
- pracovný pomer na dobu určitú jedného roka

Pošlite nám svoj životopis. Budeme sa tešiť na vaše odpovede a najneskôr do 14 dní sa vám ozveme späť. Ďalšie informácie o spoločnosti nájdete na stránkach www.kara.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Kara Trutnov, a.s. vyrába a predáva dámsku a pánsku módu z pravej kože a kožušín, koženú galantériu a doplnky. Skĺbili sme dlhoročnú tradíciu s modernými trendmi, kladieme dôraz na prepracovaný detail a predovšetkým najvyššiu kvalitu používaných materiálov.
ID: 3951039  Dátum zverejnenia: 13.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac