Predajca / Interiérový dizajnér KOMANDOR

kapritz s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/ podľa dohody
923 EUR/mesiacNástupná mzda - 923€ - skladá za zo základu 623€ + 300€ bonus + provízie z predaja. Výsledná mzda nemá horné obmedzenie, jej výška je ovplyvnená predajnými výsledkami. Možnosť zarobiť aj 2000€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Detaily pozície:
- práca v showroome Bratislava
- práca s klientom online na LiveView
- spracovanie objednávky

- motivačné pracovné prostredie, priateľský kolektív
- práca pre dlhodobo stabilnú slovenskú výrobnú firmu
- výhodné zamestnanecké zľavy na tovar
- neustále vzdelávanie v odbore
- výborné finančné podmienky – dobrý obchodník 2000/mes. priemer po stabilizácii
- kariérny rast a tiež možnosť osamostatniť sa, flexibilný pracovný čas, spracovanie nami poskytnutých klientov

Zašlite nám mail a my sa Vám ozveme s ďalšími informáciami. Budeme radi ak uvediete aj Vaše predchádzajúce skúsenosti, ale hlavne napíšte prečo si myslíte, že by ste boli dobrý/á na tejto pozícii a čo vás motivuje.

Tešíme sa na stretnutie.

Vopred ďakujeme o prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, ale budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

odborný predaj, predaj nábytku

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- obchodné schopnosti (obchodný duch a ťah na bránu)
- chcieť viac ako priemer
- orientácia na zákazníka
- záujem o nábytok a estetické usporiadanie interiéru
- práca s PC – MS Office
- ovládanie vizualizačného software výhoda, školenia poskytujeme

- JAZYK:
slovenčina – výborný!
angličtina, nemčina, ruština - VÝHODOU

V kapritz sme nábytkármi telom aj dušou . Sme distribútorom značky KOMANDOR, tradičného producenta vstavaných skríň a šatníkov na mieru už od roku 1998. Naša produkcia sa odvtedy rozšírila a dnes vyrábame nábytok do interiéru celého domu a bytu.
Baví ťa predaj, si dobrý v komunikácií so zákazníkom, máš ťah na bránu a téma dizajnu ti nie je cudzia?
Rastieme a ak si na predchádzajúce otázky odpovedal kladne, hľadáme do našich bratislavských predajní možno práve teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4062814  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 923 EUR/mesiac