Tvorivý poradca/ Predajca KOMANDOR

kapritz s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
820 - 1 250 EUR/mesiac520 € + 300 € bonus + provízie z predaja. Po zaškolení je priemerná mzda 1.250 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte obchodného ducha? Ste komunikatívny človek? Zaujíma Vás interiérový design? Tak potom hľadáme práve Vás! S podporou nášho tímu sa z Vás stane obchodník s dobrými predajnými zručnosťami, ktorý dokáže napĺňať potreby každého klienta. Ak preukážete Váš potenciál a chuť na sebe pracovať, čakajú Vás zaujímavé benefity a možnosť kariérneho rastu.
Aká bude Vaša pracovná náplň?
– komunikácia so zákazníkmi
– vytvorenie grafického návrhu podľa požiadaviek zákazníka
– spracovanie objednávky a s tým spojená administratívna činnosť
– starostlivosť o priestor predajne

– práca v stabilnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou
– kvalitná podpora v zaškoľovacom procese, podpora manažmentu
– motivačný odmeňovací systém
- kariérny rast
– zamestnanecká zľava na výrobky spoločnosti
– príjemný kolektív a osobný prístup ku všetkým kolegom

Ak sa považujete za vhodného kandidáta, ktorý chce byť súčasťou nášho tímu, tak nám čo najskôr pošlite svoj životopis!
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikácia
- prozákaznícky prístup
– tvorivé myslenie a obchodný potenciál
– samostatnosť a zodpovednosť
– ochota na sebe pracovať
– ovládanie kresliaceho programu ( napr. AutoCad, TurboCad …) – je výhodou
– vodičský preukaz – je výhodou
- prax v predaji – je výhodou

V kapritz sme nábytkármi telom aj dušou . Sme distribútorom značky KOMANDOR, tradičného producenta vstavaných skríň a šatníkov na mieru už od roku 1998. Naša produkcia sa odvtedy rozšírila a dnes vyrábame nábytok do interiéru celého domu a bytu.
Baví ťa predaj, si dobrý v komunikácií so zákazníkom, máš ťah na bránu a téma dizajnu ti nie je cudzia?
Rastieme a ak si na predchádzajúce otázky odpovedal kladne, hľadáme do našich bratislavských predajní možno práve teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3747259  Dátum zverejnenia: 8.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 - 1 250 EUR/mesiac520 € + 300 € bonus + provízie z predaja. Po zaškolení je priemerná mzda 1.250 €.