Učiteľ(lektor) výtvarnej výchovy, hudobnej výchovy, vychovávateľ

KaPo LIBERI, s.r.o.

Miesto práce
M.R.Štefánika 840/41, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme učiteľov, popr. lektorov alebo nadšencov, dohromady alebo
samostatne na výučbu hudobnej výchovy, výtvarnej výchovy a vychovávateľa
do školského klubu v rámci prvého stupňa do bilingválnej ZŠ Montessori
School.

Ste nadšený spevák, hráte na hudobný nástroj, máte radi umenie, baví Vás vyrábať rôzna veci, viete tancovať, radi varíte alebo viete deťom ponúknuť inú zábavnú aktivitu v rámci hudobnej a výtvarnej výchovy, alebo školského klubu? Neváhajte nám zaslať svoj životopis!

Momentálne ponúkame úväzok na 2 hodiny jedenkrát až trikrát týždenne s
možnosťou rozšírenia spolupráce na plný úväzok od 9/2018. Prosím uveďte,
o akú nami požadovanú oblasť máte záujem, poprípade či ste schopný
zastrešiť všetky uvedené oblasti (t. j. hudobnú výchovu, výtvarnú
výchovu i školský klub). Požadujeme stredne pokročilú znalosť angličtiny.

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš životopis s fotografiou na adresu [email protected] a uveďte o akú nami požadovanú oblasť máte záujem, poprípade či ste schopný zastrešiť všetky uvedené oblasti (t. j. hudobnú výchovu, výtvarnú
výchovu i školský klub). P

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame nadšenie pre daný odbor, profesionálne vystupovanie, pozitívny a rešpektujúci prístup k deťom.

Stabilná spoločnosť zaoberajúca sa vzdelávaním detí od roku 2008.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3231786  Dátum zverejnenia: 6.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa dohody