Kozmetička v kozmeticko-estetickom salóne

KAPA Exclusive s.r.o.

Miesto práce
Hronská 10, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac- 3. pilier - 3% z hrubej mzdy - osobné ohodnotenie formou osobného príplatku - stravovacia karta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnú náplň práce kozmetičky v salóne je zabezpečenie chodu prevádzky salónu v rozsahu činností daného odboru.
- komplexná starostlivosť o klientov, vykonávanie kozmeticko - estetických ošetrení podľa stanovených postupov
- samotná obsluha prístrojovej techniky v salóne, pozostávajúca z prístrojovej techniky používanej o starostlivosť ľudského tela (IPL, Kumashape, Dermapen, Plazmapen a iné)
- predaj tovaru s ohľadom na dosiahnutie plánovaných cieľov
- vzdelávanie sa v odbore

nové, plne klimatizované prostredie, možnosť vzdelávania a profesionálneho rastu s plnou podporou firmy, zamestnanecké benefity - 3. dôchodkový pilier, osobné ohodnotenie formou osobného príplatku, možnosť finančného rastu.

Výberové konanie bude v prebiehať v dvoch kolách formou osobného pohovoru.
K účasti na pohovor je potrebné zaslať:
- životopis s farebnou fotografiou v slovenskom jazyku
- referencie od predchádzajúceho zamestnávateľa
- motivačný list v maximálnom rozsahu formátu A4

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kozmetička

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Chrome - základy
Microsoft Word - základy
Google Calendar - základy
Facebook - základy
Instagram - základy
Virtuálna registračná pokladnica VRP - základy
Práca s počítačom - základy

Počet rokov praxe

5
5

- príjemný vzhľad, vystupovanie a komunikácia s klientom salónu
- sebareflexia
- profesionálny prístup
- aktívny prístup k práci a jej rozvoju
- ochota vzdelávať sa
- samostatnosť v práci
- prax v oblasti pristrojových ošetrení je výhodou
- kreativita
- flexibilita

Sme spoločnosťou, ktorej hlavný predmet činností je starostlivosť o ľudské telo. Používame najmodernejšie technologické postupy, alebo aj klasické kozmetické procesy na dosiahnutie skrášlenia a korekcie ľudského tela do požadovaného výsledku.

Krosnianska 83
040 22 Košice - mestská časť Dargovských hrdino

Kontakt

ID: 3945626  Dátum zverejnenia: 1.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac