Šéfkuchár/zástupca šéfkuchára - po-pia 8-9 hodín

Kantína Poštová, s.r.o.

Miesto práce
Poštová, Žilina-Vlčince
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Šéfkuchár od 7€ /Kuchár od 6€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná zodpovednosť za chod kuchyne

Práca v najmodernejšej kantíne na strednom slovensku.
Profi kuchyňa so zariadením.
Pracovná doba Pondelok - Piatok 6:00 - 14:00 alebo 7:00 - 15:00
Nadštandartné ohodnotenie v rámci Žiliny
Strava zadarmo
13 a 14 plat

Životopisy posielajte výlučne mailom, do predmetu uveďte o aký druh pozície máte záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ochota a chuť pracovať
Učiť sa nové veci
Napredovať vo svojom odbore

Najmodernejšia kantína na strednom slovensku, ktorá bude sídliť v kancelárskej budove "stará pošta" na Vlčincoch v Žiline.
Obsluhuje potreby 800 zamestnancov významných spoločností ako T-COM a Ringier Axel Springier.
Kuchynská časť je osadená novými najmodernejšími gastro zariadeniami ako konvektomaty Lainox Naboo, multifunkčné automatické tlakové panvice JIPA, holdingy, šokové schladzovače, profi umývačky a podobne.
Všetkých zamestnancov samozrejme zaškolia renomovaný kuchári či už od talianskej spoločnosti Lainox alebo českej JIPA.

Republiky 16
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3518796   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Šéfkuchár od 7€ /Kuchár od 6€ v čistom