Reagujte bez životopisu

Technik - Nitra/Zlaté Moravce

Kantar Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia, odinštalácia a údržba zariadení People Meter 7;
- Komunikácia s domácnosťami;
- Riešenie technických problémov v domácnostiach;
- Vykonávanie administratívnych činností spojených s pracovnou pozíciou;
- Účasť na poradách – podľa pokynov a dohody s managerom;
- Vzdelávanie sa – vzájomné zdieľanie skúseností;
- Údržba prideleného firemného vozidla v čistom stave a stave schopnom jazdy.

- Firemné vozidlo s možnosťou využitia na súkromné účely;
- Služobný telefón aj na súkromné hovory;
- Laptop;
- Flexibilná pracovná doba;
- Po zaučení možnosť pracovať z domu;
- Finančný príspevok na stravné;
- 3x ročne „sick day“,
- 1 deň plateného voľna k narodeninám,
- firemný teambuilding,
- príspevok zamestnávateľa na DDS,
- možnosť Multisport karty a mnoho ďalších globálnych benefitov v rámci skupiny Kantar

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy prosím posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, Certifikát §21-24 je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie;
- Trpezlivosť, precíznosť a zmysel pre systematickosť;
- Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorému záleží na kvalitnom vysledku;
- Pozitívny a zodpovedný prístup k práci, zmysel pre detail, tímový hráč.

Kantar je popredná svetová spoločnosť pôsobiaca v oblasti marketingových dát a analýz. Máme jedinečné a komplexné znalosti o tom, ako ľudia premýšľajú, cítia a jednajú; globálne a lokálne na viacej ako 90tich trhoch. Kombináciou hlbokých odborných znalostí našich ľudí, dátových zdrojov, benchmarkov, inovatívnych analytických nástrojov a technológií pomáhame našim klientom porozumieť a inšpirovať ich k rastu.

Pracujeme v neformálnej a priateľskej atmosfére založenej na vzájomnej dôvere a úzkej spolupráci.

Do nášho Média tímu Kantar na Slovensku, ktorý sídli v kanceláriách Skypark v Bratislave, hľadáme talentovaných ľudí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4599939  Dátum zverejnenia: 12.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac