Office asistentka

KANGEN s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 105, Bratislava
Termín nástupu
04.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce Office asistentky bude:
- administratívna podpora obchodu a manažmentu vrátane vystavovania
objednávok
- samostatná denná komunikácia s centrálou v zahraničí (obchod a servisné stredisko) v anglickom jazyku slovom i písmom
- denný reporting manažmentu i do zahraničia
- starostlivosť o chod a vzhľad showroomu vrátane obsluhy návštevníkov
- spracovanie a evidencia došlej a odoslanej pošty
- evidencia hotovostných príjmov a výdajov
- spolupodieľanie sa na image spoločnosti, reprezentácia na akciách a
podujatiach
- práca s pokladňou
- práca s CRM vrátane skladového hospodárstva
- plnenie úloh zadaných manažmentom spoločnosti

- Zaujímavá a rôznorodá práca v príjemnom prostredí
- Zodpovedajúce platové ohodnotenie
- Dynamické pracovné prostredie
- Príjemný kolektív
- Možnosť využívať jazykové znalosti
- Pitný režim s Kangen vodou

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, administratíva,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť a príjemné nekonfliktné
prozákaznícke vystupovanie
- Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
-Samostatnosť
- Aktívny prístup k riešeniu problémov
- Zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť

KANGEN s.r.o. je výhradným distribútorom ionizačných prístrojov na výrobu živej Kangen vody od úspešnej japonskej spoločnosti Enagic, V súčasnosti sme pridali do portfólia nové produkty, ktorými sú ionizačné čističky vzduchu, ako aj 100% bio rozložiteľné a kompostovateľné obaly vyrobené na báze zeleninových škrobov. Ochrana zdravia a životného prostredia je pre nás prioritou.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2817071  Dátum zverejnenia: 18.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou