Hlavný radca VK/2018/4259

Kancelária Ústavného súdu Slovenskej republiky

Miesto práce
Hlavná 110, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
8. platová trieda: 1082 € + zvýšenie za služobnú prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Služobný úrad: Kancelária Ústavného súdu SR
Sídlo služobného úradu: Hlavná 110, Košice 042 65
Druh výberového konania: vonkajšie výberové konanie
Druh štátnej služby: stála štátna služba
Počet obsadzovaných miest: 2
Organizačný útvar: odbor informačných technológií
Obsdzované štátnozamestnanecké miesto vo funkcii: hlavný radca

Najnáročnejšia činnosť:
Tvorba koncepcie a koordinačná činnosť v oblasti informačného systému Ústavného súdu v nadväznosti na realizáciu štátneho informačného systému

Bližšie určená najnáročnejšia činnosť:
zabezpečovanie prevádzky informačného systému ústavného súdu, zabezpečovanie školiacich a poradenských služieb pre zamestnancov v oblasti prevádzkových a nových informačných technológií

Zoznam požadovaných dokladov k žiadosti o zaradenie do výberového konania:
-profesijný životopis
-motivačný list
-kópia vysokoškolského diplomu
-kópia vysvedčenia o štátnej záverečnej skúške
-čestné prehlásenie o bezúhonnosti
-čestné prehlásenie o pravdivosti uvádzaných údajov
-čestné prehlásenie o odbornej praxi
-súhlas s vykonaním bezpečnostnej previerky II. stupňa
-súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania

Uchádzač môže podať žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s ďalšími požadovanými dokumentmi:
-v listinnej podobe
-v elektronickej podobe prostredníctvom portálu výberových konaní (https://open.slovensko.sk/vk)

Žiadosť o zaradenie do výberového konania podaná v listinnej podobe musí obsahovať:
-názov a sídlo organizačného útvaru
-organizačný útvar
-identifikátor výberového konania
-titul, meno, priezvisko uchádzača
-dátum narodenia uchádzača
-rodné číslo uchádzača, ak ho má pridelené
-občianstvo uchádzača
-telefonický kontakt a e-mailový kontakt uchádzača
-korešpondenčná adresa uchádzača
-dátum ukončenia prípravy na povolanie

Spôsob vykonania výberového konania: písomná a ústna časť

Výberové konanie je vyhlásené na stránke ústredného portálu www.slovensko.sk - časť Výberové konania. Číslo výberového konania (identifikátor): VK/2018/4259

Žiadosti o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi zasielajte v písomnej forme do 12.7.2018 (vrátane) na adresu: Kancelária Ústavného súdu SR, Hlavná 110, 042 65 Košice s označením: Výberové konanie VK/2018/4259-hlavný radca-odbor IT.
Na žiadosti zaslané e-mailom nebudeme prihliadať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

bezúhonnosť, analytické, koncepčné a strategické myslenie; schopnosť pracovať pod tlakom; rozhodovacia schopnosť; samostatnosť

*Poskytovanie užívateľskej podpory v oblasti informačných systémov koncovým užívateľom
*Správa aktívnych a pasívnych prvkov počítačovej siete
*Správa počítačov, tlačiarní a ďalších prvkov počítačovej siete
*Zabezpečovanie pravidelnej zálohy dát
*Správa a konfigurácia Active Directory
*Zabezpečovanie systémových činností pri správe a prevádzke informačného systému
*Spolupráca pri obstarávaní výpočtovej techniky
*Zabezpečovanie a spracovanie potrebných dokladov IT
*Dohľad nad monitorovaním výskytu prevádzkových problémov a ich riešenie, tvorba projektovej dokumentácie, prevádzkových postupov a smerníc
*Spolupráca s externými dodávateľmi
*Evidencia požiadaviek prostredníctvom JIRA v zmysle SLA
*Podieľanie sa na realizácii projektov poskytovaných zo štrukturálnych fondov EÚ
*Znalosť databázového prostredia ORACLE, Microsoft atď, znalosť SQL príkazov

*Skúsenosť s programovaním (C++, Delphi, .NET, Java, PHP) - výhodou
*Znalosť PENTAHO BI - výhodou
*Znalosť anglického jazyka - výhodou

Kancelária Ústavného súdu SR (ďalej len "kancelária") je právnická osoba a plní úlohy spojené s organizačným, personálnym, ekonomickým, administratívnym a technickým zabezpečením činnosti Ústavného súdu Slovenskej republiky. Postavenie a úlohy kancelárie upravuje zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 314/2018 Z. z. o Ústavnom súde Slovenskej republiky a o zmene a doplnení niektorých zákonov v § 29, § 30. Štátnozamestnanecké vzťahy štátnych zamestnancov v Kancelárii sa riadia ustanoveniami zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Zamestnanecké vzťahy zamestnancov v Kancelárii sa riadia zákonom č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a zákonom č. 311/2001 Z. z. Zákonníkom práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3433848  Dátum zverejnenia: 28.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8. platová trieda: 1082 € + zvýšenie za služobnú prax