Služobný vodič

Kancelária Súdnej rady Slovenskej republiky

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacPlat podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Plat pozostáva z tarifného platu a ďalších platových náležitostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a bežná údržba služobného motorového vozidla
- správa vozového parku po technickej a administratívnej stránke
- technicko-administratívne práce
- vykonávanie činností súvisiacich s činnosťou informátora

pružný pracovný čas; príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Zaslaním žiadosti a dokladov uchádzač udeľuje súhlas so spracovaním svojich osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. podľa podmienok uvedených na https://www.sudnarada.gov.sk/gdpr-ochrana-osobnych-udajov/
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- reprezentatívne vystupovanie
- orientačné schopnosti
- zodpovednosť, dochvíľnosť
- komunikatívnosť
- bezúhonnosť

Štátna rozpočtová organizácia

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4363839  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac