Zamestnanec oddelenia správy a budov (elektrotechnik)

Kancelária prezidenta SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.10.2018
Podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme .... a nariadenia vlády č. 359/2017 Z. z. Pozícia zodpovedá 8. platovej triede pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie odborných prehliadok a skúšok vyhradených elektrických a technických zariadení vykonávané zamestnancom v rámci platného osvedčenia,
- vypracovávanie vykonávacích ročných plánov odborných prehliadok a odborných skúšok vyhradených technických zariadení, vrátane ich mesačného vyhodnocovania a plnenia ročného plánu odborných prehliadok a odborných skúšok; tieto sú vykonávané v rozsahu, lehotách a v súlade s príslušnými všeobecne platnými predpismi s normami STN,
- vypracovanie podrobných správ na základe vykonaných odborných prehliadok a odborných skúšok, pričom pri zistených nedostatkoch navrhovanie vhodných opatrení vrátane termínu odstránenia závad so zreteľom na zaistenie bezpečnosti osôb a majetku,
- navrhovanie odstavenia, resp. vyradenia tých zariadení prevádzok, ktoré vykazujú závažné nedostatky a sú potenciálnym zdrojom ohrozenia života ľudí a majetku,
- zabezpečovanie pravidelných odborných prehliadok a odborných skúšok elektrických zariadení, elektrických spotrebičov a náhradného zdroja elektrickej energie (dieselagregátu),
- výkon dennej kontroly funkčnosti elektrických, chladiarenských spotrebičov, osvetľovacích telies a priebežné odstraňovanie zistených nedostatkov,
- zabezpečovanie odborných prehliadok a revízie vybraných technických zariadení,
- výkon pravidelnej kontroly funkčnosti klimatizačných zariadení v priestoroch Grasalkovičovho a Karacsónyiho paláca a odstraňovanie zistených nedostatkov a závad,
- občasná obsluha vyhradených technologických zariadení NTL plynofikovanej teplovodnej kotolne v Grasalkovičovom a Karacsónyiho paláci,
- vykonávanie a zabezpečovanie aktuálneho programu prezidenta po technickej stránke (v spolupráci so sekretariátom prezidenta, odborom protokolu a tlačovým oddelením),
- inštalácia osvetlenia vianočných stromčekov v interiéroch a exteriéroch Grasalkovičovho paláca,
- spolupráca pri ozvučení interiéru v Grasalkovičovom paláci podľa požiadaviek odboru protokolu,
- nákup spotrebného elektrotechnického materiálu v spolupráci so správcom Grasalkovičovho paláca,
- výkon iných údržbárskych a manipulačných elektro prác súvisiacich s riadnym chodom a zabezpečením bezproblémovej prevádzky areálu Grasalkovičovho paláca.

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok na III. pilier DDS

Pozícii vyhovujú uchádzači s odbornou spôsobilosťou podľa § 23 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.

Zoznam požadovaných dokumentov:

a. Profesijný štruktúrovaný životopis (vlastnoručne podpísaný),
b. Kópia dokladu o dosiahnutí požadovaného stupňa vzdelania alebo vyššieho stupňa vzdelania (napr. vysvedčenie),
c. Kópia osvedčenia odbornej spôsobilosti podľa § 23 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že oslovíme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované vzdelanie a ďalšie požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín a miesto uskutočnenia výberového konania
október 2018 (osobný pohovor v Kancelárii prezidenta SR)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť, precíznosť, dôveryhodnosť, manuálna zručnosť
- základy práce s PC – Word, Excel
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
- bezúhonnosť
- vyžaduje sa stupeň utajenia „Dôverné“ u vybraného úspešného uchádzača po jeho prijatí na obsadzované miesto

Kancelária prezidenta Slovenskej republiky

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3494942  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme .... a nariadenia vlády č. 359/2017 Z. z. Pozícia zodpovedá 8. platovej triede pri výkone práce vo verejnom záujme.