Samostatný odborný prevádzkový elektrikár

Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01. 05. 2024 alebo dohodou
1 100 EUR/mesiacPre danú pracovnú pozíciu je stanovená platová trieda 3, pričom platová tarifa je stanovená podľa § 4 ods. 7 zákona č. 553/2003 Z. z. a zákona č. 318/2018 Z. z., ktorým sa dopĺňa zákon č. 553/2003 Z. z. a zákon č. 350/1996 Z. z., a na základe počtu rokov praxe. K mzde prináleží aj osobný príplatok podľa § 10 zákona č.553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec zabezpečuje najmä:

  • preventívnu a kontrolnú činnosť v oblasti opráv, údržby a zabezpečenia bezporuchového chodu silno a slabo prúdových zariadení a príslušných elektrických rozvodov podľa platných prevádzkových predpisov,
  • pravidelnú odbornú starostlivosť o technologické zariadenia (chladenie, vzduchotechnika, diesel-generátory, výťahy a pod.) v zmysle harmonogramu preventívnej údržby,
  • schopnosť kontroly a riadenia technologických zariadení prostredníctvom systému MaR v spolupráci s dispečingom objektu,
  • vykonávanie drobných pomocných údržbárskych prác,
  • ostatné úlohy súvisiace s výkonom pracovnej činnosti podľa potrieb zamestnávateľa.

Zamestnanec zodpovedá za:

  • bezpečný, plynulý a bezporuchový chod vzduchotechnických, chladiacich a klimatizačných zariadení,
  • bezpečný, plynulý a bezporuchový chod kotolní a odovzdávacích staníc tepla a zariadení na prípravu teplej úžitkovej vody.

  • stravovanie vo vlastnej jedálni,
  • vlastné účelové (rekreačné) zariadenie za zamestnanecké zvýhodnené ceny,
  • týždeň dovolenky nad zákonný rámec,
  • príspevok na rekreáciu, príspevok na športovú činnosť dieťaťa, vianočný príspevok,
  • ostatné sociálne výhody vyplývajúce z uzatvorenej kolektívnej zmluvy.

Žiadame o zaslanie profesijného štruktúrovaného životopisu výlučne v slovenskom jazyku buď elektronicky (kliknutím na tlačidlo "Reagovať na ponuku") alebo poštou na adresu: Kancelária NR SR, Osobný úrad, Nám. Alexandra Dubčeka 1, 812 80 Bratislava.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem a zároveň oznamujeme, že budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik pre stroje a zariadenia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár 3 roky

  • platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika: § 22 alebo § 23,
  • oprávnenie na VTZ tlakové, VTZ plynové – kotolne, kuričský preukaz výhodou,
  • oprávnenie na výkon činností na VTZ elektrickom sk. E1 – technické zariadenie bez obmedzenia napätia vrátane bleskozvodu výhodou,
  • schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať,
  • schopnosť riešiť problémy,
  • komunikatívnosť,
  • používateľská znalosť práce s počítačom.

Kancelária NR SR je služobný úrad zriadený podľa zákona č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku NR SR.
Kancelária NR SR je štátna rozpočtová organizácia.

Kontakt

Kontaktná osoba: Osobný úrad Kancelárie NR SR
E-mail: poslať životopis
ID: 4803530  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac