Strážnik

Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky

Miesto práce
Námestie Alexandra Dubčeka 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
536 - 697 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je daná v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. Výška funkčného platu závisí od dĺžky praxe. Osobné ohodnotenie môže byť priznané do výšky 697,00 EUR. Príplatok za zmennosť je 30,00 EUR/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

2.23 - Ochrana významných zariadení, pamiatok alebo chránených objektov, spolupráca s orgánmi polície.
Miestom výkonu práce sú pracoviská Kancelárie Národnej rady Slovenskej republiky, Bratislava.

- stravovanie vo vlastnej jedálni,
- vlastné účelové (rekreačné) zariadenie za zamestnanecké zvýhodnené ceny,
- týždeň dovolenky nad zákonný rámec,
- príspevok na rekreáciu, vianočný príspevok,
- ostatné sociálne výhody vyplývajúce z uzatvorenej Kolektívnej zmluvy.

Uchádzači môžu zaslať svoj životopis s motivačným listom v slovenskom jazyku elektronicky alebo poštou na adresu: Kancelária NR SR, Osobný úrad, Nám. Alexandra Dubčeka 1, 812 80 Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- znalosť smerníc pre výkon strážnej služby,
- obsluha elektronického zabezpečovacieho systému a elektronického protipožiarneho systému,
- užívateľské ovládanie PC,
- osvedčenia podľa zákona, utajované skutočnosti,
- znalosť cudzieho jazyka výhodou,
- komunikatívnosť.

Kancelária NR SR je služobný úrad zriadený podľa zákona č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku NR SR.
Kancelária NR SR je štátna rozpočtová organizácia.
ID: 3783111  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 536 - 697 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je daná v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. Výška funkčného platu závisí od dĺžky praxe. Osobné ohodnotenie môže byť priznané do výšky 697,00 EUR. Príplatok za zmennosť je 30,00 EUR/mes.