Špecialista počítačových systémov (ref. č.: OIT-2/2020)

Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky

Miesto práce
Námestie Alexandra Dubčeka 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
734 EUR/mesiacPonúkaná mzda je stanovená v súlade s platnou legislatívou. Pre danú pracovnú pozíciu je stanovená platová trieda 5, pričom tarifný plat je stanovený podľa § 4 ods. 7 zákona č. 553/2003 Z. z. a zákona č. 318/2018 Z. z., ktorým sa dopĺňa zákon č. 553/2003 Z. z. a zákon č. 350/1996/Z. z., a na základe počtu rokov praxe. K mzde prináleží aj osobný príplatok podľa § 10 zákona č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná obsluha výpočtových systémov, zabezpečovanie prevádzky konkrétnych agend s využitím príslušného aplikačného programového vybavenia.

- stravovanie vo vlastnej jedálni,
- vlastné účelové (rekreačné) zariadenie za zamestnanecké zvýhodnené ceny,
- týždeň dovolenky nad zákonný rámec,
- príspevok na rekreáciu, vianočný príspevok,
- ostatné sociálne výhody vyplývajúce z uzatvorenej Kolektívnej zmluvy.

Uchádzačov si dovoľujeme požiadať o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku elektronicky alebo poštou na adresu: Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky, Osobný úrad, Námestie Alexandra Dubčeka 1, 812 80 Bratislava 1.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce s PC na pokročilej úrovni,
- znalosť práce s programovým balíkom Office na pokročilej úrovni,
- znalosť operačného systému Windows 10 v doménovom prostredí,
- záujem o informačné technológie, vôľa napredovať a učiť sa nové veci,
- schopnosť zvládať prácu v časovom strese a záťaži,
- ochota pracovať mimo štandardného pracovného času,
- komunikatívnosť, trpezlivosť a vytrvalosť,
- tímová spolupráca.

Kancelária NR SR je služobný úrad zriadený podľa zákona č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku NR SR.
Kancelária NR SR je štátna rozpočtová organizácia.
ID: 3782186  Dátum zverejnenia: 18.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 734 EUR/mesiac