Špecialista/tka pre medzinárodné vzťahy a protokolárne záležitosti

Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
dohodou, čo najskôr
1 214 EUR/mesiac8. platová trieda - základný plat v sume 1 214,00 EUR podľa zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len "zákon") a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 221/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené platové tarify štátnych zamestnancov. Osobný príplatok bude priznaný v zmysle § 132 zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizačné a protokolárne zabezpečovanie zahraničných pracovných ciest predsedu Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky (ďalej len "NSS SR"), podpredsedu NSS SR, sudcov NSS SR, vedúcej Kancelárie NSS SR a zamestnancov Kancelárie NSS SR a prijímanie zahraničných delegácií na NSS SR a v Kancelárií NSS SR,
- organizačné a protokolárne zabezpečovanie rokovaní predsedu NSS SR s ústavnými činiteľmi Slovenskej republiky a ďalšími predstaviteľmi verejnej moci,
- pripravovanie podkladov na rokovanie predsedu NSS SR, podpredsedu NSS SR a vedúcej Kancelárie NSS SR v zahraničí a na rokovania so zahraničnými delegáciami,
- zhromažďovanie výstupov zo zahraničných odborných konferencií a seminárov, oboznamovanie s nimi sudcov NSS SR a asistentov sudcov a organizovanie účasti sudcov NSS SR a asistentov sudcov na týchto podujatiach,
- organizačné a protokolárne zabezpečovanie odborných konferencií a seminárov, ako aj iných podujatí organizovaných na pôde NSS SR a Kancelárie NSS SR,
- zabezpečovanie spolupráce s medzinárodnými organizáciami, ktorých je NSS SR členom,
- zabezpečovanie spolupráce s diplomatickými misiami akreditovanými v Slovenskej republike.

Nutnosťou je ovládanie anglického jazyka minimálne na úrovni B2, francúzsky alebo nemecký jazyk je výhodou.

Ponúkame stabilnú prácu v štátnej správe, genderovo aj vekovo rôznorodý kolektív, spravodlivé finančné ohodnotenie. V zmysle platnej kolektívnej zmluvy u nás získate týždeň dovolenky navyše, štyri dni sick days, flexibilnú pracovnú dobu a mnoho ďalšieho - nájdete tu: https://www.crz.gov.sk/zmluva/5960363/.
Ak hľadáte okrem práce aj miesto, kde budete radi tráviť čas a máte chuť podieľať sa na chode našej organizácie radi Vás uvítame v našom kolektíve.

Profesijný štruktúrovaný životopis a motivačný list môže uchádzač zaslať v elektronickej podobe alebo poštou na adresu: Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky, osobný úrad, Trenčianska 56/A, 821 09 Bratislava 3 do 30.09.2022.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medzinárodné vzťahy a protokol, výhodou je aj právnické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť, svedomitosť a spoľahlivosť, adaptabilita a flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom, rozhodovacia schopnosť, komunikačné zručnosti.

Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky je štátnou rozpočtovou organizáciou, ktorá bola zriadená zákonom č. 423/2020 Z. z. o zmene a doplnení niektorých zákonov v súvislosti s reformou súdnictva s účinnosťou od 1. januára 2021. Plní úlohy spojené s odborným, organizačným, personálnym, ekonomickým, administratívnym a technickým zabezpečením činnosti Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky. Riadi ju a v jej mene vystupuje vedúci Kancelárie Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky, ktorého vymenúva a odvoláva predseda Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4421220  Dátum zverejnenia: 9.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 214 EUR/mesiac