Hľadáme referenta/tku správy majetku do štátnej služby

Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky

Miesto práce
Trenčianska 1800/56a, Ružinov
Termín nástupu
dohodou / čo najskôr
786,5 EUR/mesiacOdmeňovanie: 3. platová trieda (základný plat v sume 786,00 eur podľa zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 295/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené platové tarify štátnych zamestnancov). Osobný príplatok je možné v zmysle vyššie uvedeného zákona priznať po troch mesiacoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plnenie úloh spojených s výkonom správy majetku štátu a zodpovednosťou za nakladanie s ním v pôsobnosti Kancelárie Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky (ďalej len „kancelária“) podľa zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 278/1993 Z. z. o správe majetku štátu v znení neskorších predpisov, smernice kancelárie č. 5/2021 o správe majetku štátu v správe kancelárie v znení smernice č. 20/2022,
- zabezpečovanie plynulého zásobovania kancelárie kancelárskymi potrebami, čistiacimi a hygienickými prostriedkami, spotrebným materiálom do zariadení výpočtovej a kancelárskej techniky a iným spotrebným materiálom,
- zabezpečovanie príjmu a výdaju skladového materiálu a vedenie skladového hospodárstva kancelárie,
- sledovanie stavu skladových zásob a vyhodnocovanie spotreby jednotlivých druhov skladových zásob,
- vyhotovovanie objednávok na základe schválených žiadaniek na obstaranie materiálu, tovaru alebo služieb
- inventarizácia zásob.

Ponúkame stabilnú prácu v štátnej správe, genderovo aj vekovo rôznorodý kolektív, spravodlivé finančné ohodnotenie. V zmysle platnej kolektívnej zmluvy u nás získate:
- týždeň dovolenky nad rámec zákona,
- 4 sickdays a 1 voľno v deň narodenín,
- home office po splnení podmienok,
- priateľský kolektív,
- športový deň,
- neobmedzený prístup do knižnice,
- možnosť zúčastňovať sa na rôznych vzdelávacích aktivitách.

Váž životopis a motivačný list očakávame mailom alebo poštou:
Mail: [email protected]
Adresa: KNSS SR, Trenčianska 56/A, 821 09 Bratislava 3

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

CES/SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

referent správy majetku

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, svedomitosť a spoľahlivosť, adaptabilita a flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom, komunikačné zručnosti.

Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky je štátnou rozpočtovou organizáciou, ktorá bola zriadená zákonom č. 423/2020 Z. z. o zmene a doplnení niektorých zákonov v súvislosti s reformou súdnictva s účinnosťou od 1. januára 2021. Plní úlohy spojené s odborným, organizačným, personálnym, ekonomickým, administratívnym a technickým zabezpečením činnosti Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky. Riadi ju a v jej mene vystupuje vedúci Kancelárie Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky, ktorého vymenúva a odvoláva predseda Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4345124  Dátum zverejnenia: 26.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 786,5 EUR/mesiac