Hľadáme pracovníka prevádzky budovy / vodiča

Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky

Miesto práce
Trenčianska 56, Bratislava
Termín nástupu
dohodou/ čo najskôr
1 000 EUR/mesiacOdmeňovanie v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie výkonu správy, údržby, prevádzky a opráv v objektoch kancelárie,
- vypracovávanie ročného plánu údržby a opráv v objektoch kancelárie a požiadavky na jeho finančné zabezpečenie,
- zabezpečovanie upratovania v objektoch kancelárie,
- zabezpečovanie úloh vyplývajúcich z osobitných predpisov - Zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 42/1994 Z. z. o civilnej ochrane obyvateľstva v znení neskorších predpisov; Zákona č. 314/2001 Z. z. o ochrane pred požiarmi v znení neskorších predpisov a Zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
- plnenie úloh súvisiacich s pracovnou zdravotnou službou podľa Zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
- vedenie zvereného osobného motorového vozidla, vrátane prepravy určených osôb v súlade so zákonom 8/2009 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
- použitie výstražných zvykových a svetelných znamení vozidla s právom prednostnej jazdy v súlade so zákonom a výlučne iba pri preprave predsedu Najvyššieho správneho súdu SR a na základe jeho pokynu,
- kontrola zvereného vozidla, zabezpečenie tankovania a vyčistenia zvereného motorového vozidla pred jazdou,
- sledovanie intervalov údržby zvereného motorového vozidla a iniciovanie jej realizácie, vrátane dohľadu nad vozidlom pri jeho údržbe a iniciatívne riešenie akýchkoľvek nedostatkov a problémov s dopadmi na bezpečnosť alebo komfort prepravy osôb, prípadne s dopadmi na riadnu správu majetku štátu, t. j. zverené motorové vozidlo,
- preverenie a naplánovanie trasy pred jej uskutočnením, vrátane naplánovania alternatívnej trasy a overenia vhodných vstupov a výstupov z cieľového objektu,
- vypracovanie podkladov k zúčtovaniu spotreby pohonných hmôt po skončení ucelených jázd jednotlivých áut,
- vedenie knihy jázd,
- práca v systéme CES,
- dodržiavanie predpisov týkajúcich sa bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,
- poskytnutie prvej pomoc účastníkom nehody a jej ohlásenie zasahujúcim zložkám integrovaného záchranného systému,
- poskytnutie nevyhnutnej súčinnosti zasahujúcim zložkám integrovaného záchranného systému po náležitom zabezpečení bezpečnosti určených prepravovaných osôb,
- zabezpečovanie dispozičnej prepravy osôb alebo tovarov, spisov a pošty podľa pokynov nadriadeného zamestnanca.

Ponúkame stabilnú prácu v štátnej správe, genderovo aj vekovo rôznorodý kolektív, spravodlivé finančné ohodnotenie. V zmysle platnej kolektívnej zmluvy u nás získate týždeň dovolenky navyše, štyri dni sick days, flexibilnú pracovnú dobu a mnoho ďalšieho - nájdete tu: https://www.crz.gov.sk/zmluva/6938969/.
Okrem práce Vám ponúkame priestor, kde budete radi tráviť čas a môžete spolu s nami budovať niečo zmysluplné.

Životopis a motivačný list poprosíme zaslať elektronicky, prípadne poštou na:
Osobný úrad
Trenčianska 56/A
821 09 Bratislava 3

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pracovník prevádzky budovy

Počet rokov praxe

5

emočná vyzretosť, príjemné vystupovanie, vysoká flexibilita, ochota a schopnosť samostatne pracovať, zodpovednosť, dochvíľnosť, precíznosť, zmysel pre detail.

Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky je štátnou rozpočtovou organizáciou, ktorá bola zriadená zákonom č. 423/2020 Z. z. o zmene a doplnení niektorých zákonov v súvislosti s reformou súdnictva s účinnosťou od 1. januára 2021. Plní úlohy spojené s odborným, organizačným, personálnym, ekonomickým, administratívnym a technickým zabezpečením činnosti Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky. Riadi ju a v jej mene vystupuje vedúci Kancelárie Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky, ktorého vymenúva a odvoláva predseda Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4344885  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac