Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Servisný technik poruchovej služby

KANAL SERVIS BA s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 2 000 EUR/mesiacštvrťročné prémie v závislosti od výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Čistenie odtokov splaškovej a dažďovej kanalizácie v domácnostiach, firmách, inštitúciách...
-Práca s diagnostickými prístrojmi (kamera na kanalizácie, lokátor na vytyčovanie trasy potrubia atď)
-Obsluhovanie tlakového stroja a el.stroja na čistenie kanalizácie
-Vedenie motorového vozidla do 3,5t
-bezvýkopové opravy - sanácie potrubí

Ponúkame:
-kompletné vyškolenie pre vykonávanie servisných
prác.
-Stabilné zázemie
-Stále zamestnanie na HPP alebo živnosť.
-Firemné auto
-Firemné oblečenie
-Rodinná atmosféra v mladom kolektíve
-Finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnému nasadeniu a praxe

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené predpoklady, zašlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis na dole uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

odpadové hospodárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vzdelanie alebo prax v odbore inštalatér / vodár/ servisný technik výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Príjemné vystupovanie a komunikácia,
-manuálna zručnosť, samostatnosť pri práci, ochota a chuť cestovať a učiť sa nové veci.
-Všeobecná znalosť práce s PC potrebná pri práci s diagnostickými prístrojmi
-Zodpovednosť a časová flexibilita.

Sme stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti poruchovej služby na nefukčné kanalizácie . Hlavnou činnosťou je čistenie domových a priemyselných kanalizácii , kontrola potrubí pomocou diagnostických zariadení, vytyčovanie kanalizačných sietí. Poskytujeme taktiež bezvýkopové opravy - sanácie kanalizácii. Všetky naše služby poskytujeme pomocou najmodernejších postupov a technológií. Spoločnosť sa neustále vyvíja a ponúka tak nové možnosti na Slovenskom trhu. Viac informácii nájdete na www.kanalservis.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4302690  Dátum zverejnenia: 13.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac