Reagujte bez životopisu

Asistent/-ka predaja, TATUUM Bánská Bystrica Europa

KAN s.r.o.

Místo práce
Okres Banská Bystrica
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 020 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TATUUM je značka moderného oblečenia, ktorá má v súčastnosti viac ako 100 obchodov.

Táto značka bola vytvorená pre ľudí, ktorí sú otvorení novým veciam s pozitívnym pohľadom na život a chcú vyjadriť svoju osobnosť prostredníctvom svojho oblečenia. Klienti našej značky dávajú prednosť štýlovému oblečeniu vysokej kvality, ktoré v sebe spojuje posledné módne trendy s ohľadom na bežné nosenie. Preferujú pohodlie, kvalitné zpracovanie a detaily, ktoré nájdu v elegantnom, ale aj v neformálnom štýle oblečenia.

Do nášho týmu práve hľadáme: ASISTENT/-KA PREDAJA

POŽIADAVKY:

- príjemné vystupovanie
- cit pre módu
- ochotu učiť sa
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- komunikačné schopnosti

PONÚKAME:

- stabilnú prácu na plný alebo zkrátený úväzok

- dobré pracovné podmienky

- bonusové ohodnotenie na základe výsledkov týmu

- zaujímavé zľavy na produkty Tatuum

- pracovný odev

V prípade záujmu o danú pozíciu, nám pošlite váš životopis s fotografiou

Zároveň vás chceme upozorniť, že budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú následne pozvaní na osobný pohovor.

www.tatuum.com

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Barhi Matějů
Tel.: 602602150
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4802663  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 020 EUR/měsíc