Logo KAMIR s.r.o.

Hľadáme zručného pracovníka na organizovanie práce zamestnancov, komunikáciu so zákazníkmi, správu sociálnych sieti a e-shopu

KAMIR s.r.o.

Miesto práce
Jesenná 1, Prešov-Solivar
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného manažéra pre obchod v malej stavebnej firme:

  • Starostlivosť o stavebné partie, internetový obchod, sociálne siete a kamennú predajňu
  • Správa sociálnych sietí
  • Riadenie pracovných tímov a vedenie plánovacieho kalendára

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Plánovanie kalendárov
  • Komunikácia so zákazníkom a správna koordinácia pracovníkov na zabezpečenie plynulej a kontinuálnej nadväznosti prác
  • Koncepčne a logistické riadenie pracovných tímov spoločnosti
  • Vytváranie nových marketingových stratégii pre zvýšenie predaja a zlepšenie povedomia o spoločnosti
  • Správa sociálnych sietí a zabezpečenie pravidelných aktualizácii, komunikácia, objednávky tovaru na zabezpečenie chodu predajne a internetového obchodu

Pracovná doba:

  • Orientačný pracovný čas: 7:30 - 16:00
  • Pracovná doba: pondelok až piatok
  • možná aj čiastočná práca z domu

  • Zaujímavá práca s možnosťou kariérneho rastu.
  • Práca v malom kolektíve, kde je každý rovnako dôležitý.
  • Možnosť samostatne plánovať a rozvrhovať svoj pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Firma KAMIR s.r.o. patrí k lídrom na trhu v stavebníctve - v odvetví omietok. Špecializujeme sa na strojovú aplikáciu všetkých druhov omietok.
Prevádzkujeme servis a veľkoobchod pre omietkárov, kde ponúkame špecializovaný sortiment za bezkonkurenčné ceny.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. MIRKO Kašubjak
Tel.: +421918443675
E-mail: poslať životopis
ID: 4829090  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac