Reagujte bez životopisu

Lekár pediater na ambulancii

KAMIMEDICAL, s.r.o.

Miesto práce
Sv. Anny 13, Podolínec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 100 - 3 400 EUR/mesiac13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Poskytovanie kvalitnej zdravotnej starostlivosti pre pacientov v rámci odboru pediatrie v ambulancii.
  • Diagnostikovanie a liečba ochorení u detí od novorodencov po adolescentov.
  • Vedenie zdravotnej dokumentácie a záznamov o pacientoch.
  • Konzultácie s inými lekármi a špecialistami pri potrebe.
  • Spolupráca s ostatnými zdravotníckymi pracovníkmi v ambulancii.
  • Prijímanie a vyšetrovanie pacientov v ambulancii.
  • Vyhodnocovanie výsledkov testov a vyšetrení a určovanie diagnózy a liečby.
  • Konzultácie s rodičmi a starostlivosť o zdravie a vývoj detí.
  • Zabezpečenie očkovania a preventívnej starostlivosti o zdravie detí.
  • Účasť na školeniach a konferenciách pre zlepšenie odborných znalostí a zručností.

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • Pracovná doba je 8 hodín denne, v pracovných dňoch od pondelka do piatku.
  • Pracovná doba môže byť prispôsobená individuálnym potrebám ambulancie a lekára.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pediatria

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ambulancia
Zdravotná starostlivosť o deti

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Valovič
Tel.: +421915485334
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4806564  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 100 EUR/mesiac