Logo Kamienka s.r.o.

Kuchár, kuchárka na vysokohorskej chate

Kamienka s.r.o.

Miesto práce
Kamenná chata pod Chopkom, Horná Lehota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacmzda je dotvorená poddielom z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava raňkového bufetu: teplé /studené jedlá, viac druhov polievok, stále denné menu podľa receptúr,(nevyžaduje sa prax) a 2-3 jedlá v ponuke dňa.

Očakávame chuť pracovať a skôr variť rád, ako byť profi kuchár. Zvládať organizovanie chodu kuchyne, výdaja jedál. Mať zmysel pre čistotu, pracovný poriadok a zodpovedosť.

Práca v jedinečnom vysokohorskom prostredí s výhľadmi na Slovensko, ubytovanie a stravovanie na chate, zľavy pre rodinných príslušníkov, káva/čaj/voda v réžií zamestnávateľa.

Práca je na turnusy. Možnosť bývať na chate s kolektívom ostatných spolupracovníkov. Neformálna atmosféra.
Priateľské pracovné prostredie. Komunikácia s hosťami, ktorí u nás oddychujú aktívne, či pasívne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax v gastre vítaná , nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadšenie pre gastronómiu a chutné jedlo. Variť rád. Mať zdravú životosprávu. Vzťah ku prírode a ekológií. Považovať sa za slušného človeka. Byť v dobrej zdravotnej kondícií. Vedieť vyšľapať na chatu peši v prípade výpadku kabínovej lanovky. Absolvent Hotelovej Akadémie aj bez praxe je vítaný. Motivačný list.

Spoločnosť Kamienka s.r.o. je prevádzkovateľ vysokohorskej chaty na hlavnom hrebeni Nízkych Tatier vo výške 1985 m n/m v centrálnej časti, s krátkodobým ubytovaním a reštauráciou. Chata je otvorená celoročne. V zimnej a letnej turistickej sezóne je práce viac. Dostupnosť je kabínkovými dopravnými zariadeniami a peši, mimo dosahu bežných záchranných zložiek.

Kontakt

ID: 4001600  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac