Dopravca s vlastným nákladným vozidlom, maxi dodávkou

KAMEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď , príp. dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
mesačne NA 2200€ + prémia, mesačne Maxi dodavka1800€ + prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakládka , rozvoz a zvoz tovaru po kraji Trenčín,

Spolupráca formou zmluvy o preprave vecí

-Praca pre dopravca-spoločnosť s.r.o. s vlastným vozidlom príp. vozidlami
-Spolupráca formou zmluvy o preprave vecí
-Nakládka a doručovanie zásielok po Trenčianskom regióne
-Vedenie dohodnutej evidencie k zásielkam
-Platba - dľa typu vozidla, možnosť dohody v prípade dlhodobej spolupráce
-Požadovaný typ vozidla:
...nad 3,5 t, prip. 5 ton,14 a viac paletové, zdvižné čelo
... maxi dodávka min. 6 pal., prip. 8 pal.,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Technická zručnosť, slušné chovanie a vystupovanie, chuť pracovať, vlastnenie všetkých dokladov potrebných k vykonávaniu funkcie profi vodiča vrátane KKV, vozidlo vo vyhovujúcom tech. stave, bydlisko Trenčín a okolie

Prepravná spoločnosť s viac ako 13-ročnou tradíciou v tejto oblasti. Spoločnosť pracuje v prepravnom systeme TOPTRANS. Je solídnym a spoľahlivým partnerom v oblasti prepravných služieb a logistiky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zlatovská 2195
911 05 Trenčín
ID: 3392657   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mesačne NA 2200€ + prémia, mesačne Maxi dodavka1800€ + prémia