Stolár/nábytkar/ montážnik kuchýň SCONTO

KAMEX SLOVAKIA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia a komletizácia (zostavenie) kuchynských liniek u zákazníkov
Montážna a stolárska činnosť
Prevádzanie výrezov dresov, varných dosiek
Úprava pracovných dosiek na mieste a ďalšie možné úpravy napr. okrasných líšt
Doručenia dodávkovým vozidlom a montáže sú v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne a priľahlom okolí.

Hľadáme posily do našho montažneho kolektívu, kde ponúkame prácu v nižšie uvedenom regione pre jednotlivcov aj stolárske firmy, spoluprácu(na živ.list/IČO) na základe dlhodobej rámcovej zmluvy, zaujimavú, rôznorodú a zodpovednú prácu v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stolár, nábytkár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti montáží kuchyň aspoň 2 roky

Dôslednosť, zodpovednosť, manuálna zručnosť, zmysel pre detail, vodičský preukaz skupiny "B"

Prepravná spoločnosť s viac ako 18-ročnou tradíciou v tejto oblasti. Spoločnosť pracuje v prepravnom systeme TOPTRANS EU. Je solídnym a spoľahlivým partnerom v oblasti prepravných služieb a logistiky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybratých uchadzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2515470  Dátum zverejnenia: 25.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac